Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rozmowy na koniec tygodnia

28 postów w tym temacie

Cytat z naszego testowego czata, dzisiaj: "O, Domek jest, to pewnie o grach gadacie".
...
Ciekawe co to za tester (toster) mógł powiedzieć... :P Napewno jakiś smyk!! Jak tak można wogóle! Niedobry jest ten Kuko... eee tester jeden!

A tak ogólnie to cieszę się z powrotu Rozmów, bo myślałem, że wszyscy z CDP na urlopie i zapomnieliście o tych co głodują jak nie przeczytają RNKT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domek

Tydzień temu znów w jakichś tajemniczych okolicznościach zaginęły Rozmowy na koniec tygodnia, czas więc najwyższy, abyście przypomnieli sobie o naszym istnieniu. ;) Dlatego też tym razem szybciej niż zwykle (chyba mamy nawet do czynienia z jakimś rekordem). Zapraszamy do lektury!

Przeczytaj cały tekst "Rozmowy na koniec tygodnia" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakieś takie wyjątkowo...eee...dobre te rozmowy dzisiaj. Nawet się kilka razy uśmiechnąłem :) Może dlatego, że niewiele było nt. konsol ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mialem neizle polewy =-D.
A co do przejscia dla pieszych to ja proponuje wiazki podczerwieni, skutecznosc murowana. Bedzie to przypominalo mi taki bramy z Half Life''a 2 niebieskie. A i szybko sie zwroci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja ulice obsypac gałęziami i liśćmii zrobić zapadnie które na czerwonym otwieraja sie jak ktoś nadepnie a na zielonym sa zamkn.... tez otwarte ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólna reakcja organizmu po przeczytaniu ---> :D
Swoja droga a Pong = Pacman + Pacman, przeciez on chyba był wczescniej od Pacmana :D
Aha i dobrze ze nie faworyzowali WoW-a za to ich lubie ;) i kiedy wreszcie Domek cos o grach napisze ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozmowy jak zwykle świetne.
p.s. 1 : Domek chce GH !! :P
P.S. 2 : jak nie za 2 tygodnie to za trzy ? ;-) Tak raz było !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2006 o 22:01, KHRoN napisał:

"HoMM V to pacan"... chyba "pacman"? ;]


Nie. Tytuł jest zamierzony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Domek, obawiam się, że po tutorialu nie zmienisz opinii na temat EVE. To gra tekstowa (lol). Niemniej jest wybitnie wciągająca... na trochę. Potem odpoczywasz grając w WoW/GW i... znów wracasz do EVE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2006 o 09:31, Jay Z napisał:

Domek, obawiam się, że po tutorialu nie zmienisz opinii na temat EVE. To gra tekstowa (lol).
Niemniej jest wybitnie wciągająca... na trochę. Potem odpoczywasz grając w WoW/GW i... znów
wracasz do EVE.


Fajny sposób na życie ^^.
Widzę ciężko pracujecie w CDP =D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tutorialom mowimy stanowcze NIE!. Kiedy w jakiejs grze chcac sie czegos dowiedziec sprawdzam tutorial to okazuje sie ze mam tam tylko pokazane jak sie klika myszka po napisach ktore i tak wiadomo co robia. Kiedys sie samemu bawilo w co co zrobi jak sie nacisnie i bylo fajnie. Gral ktos kiedys w Reunion? Fajnie sie w to gralo na amidze jeszcze z marnym slownikiem angielskiego zeby wiedziec o co chodzi ale ile czasu zajelo rozpracowanie podstaw gry.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować