Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rozmowy na koniec tygodnia

28 postów w tym temacie

najbardziej spodobał mi się tekst o "Pacman" XD, chociaż jestem fanem GW, myślę że się na Was nie obrażę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2006 o 09:38, KrisK91 napisał:

> Domek, obawiam się, że po tutorialu nie zmienisz opinii na temat EVE. To gra tekstowa
(lol).
> Niemniej jest wybitnie wciągająca... na trochę. Potem odpoczywasz grając w WoW/GW i...
znów
> wracasz do EVE.

Fajny sposób na życie ^^.
Widzę ciężko pracujecie w CDP =D.


Sorry, nie łapię. Po pracy nie możemy sobie pograć, tylko siedzieć w biurze 24/7?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A właściwie, to co w tej reklamie Maca mówią? Nie jestem na tyle dobry w angielskiem; mówią dla mnie trochę za szybko.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli przyjac, ze Pacman i Szachy sa stalymi, a n jest w liczniku, to ww. granica dazy do nieskonczonosci. Przy czym wcale nie wiem, czy dla Guild Wars to dobrze, czy zle :)

Jesli zas chodzi o ow doping, to organizacja turnieju, na ktorym doping bylby dozwolony, uwolnilaby wreszcie wszystkich od podejrzen (takze zwyciezcow). To tak jak niektore serwery do sieciowych FPSow dopuszczaja (a czasem wrecz zalecaja) stosowanie oszustw (jakichs aimbotow, wallhackow itp.). Wszystko jest tam jasne i nie ma niedomowien. W pewnym sensie, rywalizacja moze byc tam uczciwsza, niz na serwerach, ktore oszustw nie dopuszczaja (bo jak tam trafi sie ktos, kto ma dobrego niewykrywalnego aimbota, to prawie bezkarnie rozwala wiekszosc pozostalych; dobry aimbot dziala tak, by celnosc nie byla zbyt wysoka, zeby ciezko bylo stwierdzic, ze gracz oszukuje).

Ja zas, po oskarzeniach w ostatnich latach, od kolarstwa sie odwrocilem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero dzis przeczytalem i najbardziej z rozmow podobaja mi sie... reklamy Maca :-) Czy wie ktos czy jest jakas mozliwosc by je sciagnac ? Bo niestety QTPro nie posiadam, a chcialbym je sobie zgrac na dysk i wypalic na plyte razem z innymi swietnymi reklamami :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co my tak naprawdę stworzyliśmy w tej rozmowie, - hehe fajne własnie ten 1 odcinek był naprawde dziwno dobry ;). ogólnie tekst jest swietny i są to dopiero 2 rozmowy tygodnia które czytam całe i tera widze robią sie coraz ciekawsze to jak nic bede czytał cdp jest cool :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować