Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tak wyglądają lokacje w Hellblade

7 postów w tym temacie

> Fajne pierwsze słyszę o tej grze i zainteresowaliście mnie. Czemu nie należy do kosztownych
> produkcji? Nie będzie to AAA?

Cytat z podlinkowanego newsa :)

Nad grą pracuje zaledwie 12-osobowy zespół.

- Prace nad Hellblade postrzegamy jako szansę na podważenie sposobu, w jaki przemysł gier zawsze robi pewne rzeczy. Sprawdzamy, czy jest lepszy sposób, bardziej usprawniony. Sposób na stworzenie niesamowitej jakości w oparciu o mniejszy budżet - mówi Dominic Matthews, menedżer ds. rozwoju produktu w Ninja Theory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jedna z niewielu produkcji na które naprawdę czekam :)

Ja po ostatniej produkcji tej firmy jestem słabo do nich nastawiony. Ładne lokacje i grafa tym razem mnie nie przyciągnie. Potrzeba jeszcze porządnego systemu walki, a ta firma w każdej produkcji ma z tym problem i wychodzą średniaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda ciekawie. Klimatem lokacji nieco przypominając Skyrima. Niestety jest to tylko demo technologiczne, stworzone z lokacji o niewielkim rozmiarze, jak to twórcy nazwali "dioram". Prawdopodobnie ostateczny wygląd gry będzie się znacznie różnił, jak to było w przypadku Wiedźmina3, Dragon Age: Inqusition i wielu innych, nie wspominając o Killzone 2.
Jednak klimat jest mega, tak więc mam nadzieje że będzie to kolejny dobry tytuł na ps4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, ten płonący las wyglądał mega.
Poz tym, grafika i projekty też mi się podobały.
Czekam na ten tytuł, a w międzyczasie będę musiał zaznajomić się z Heavenly Sword.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować