Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Obniżka ceny PS4 przewidywana przez... szefa Xboksa

10 postów w tym temacie

"Pojawiają" się pogłoski że cena danego produktu ma spaść więc ludzie wstrzymują się z zakupem. Producent notuje spadek sprzedaży i obniża ceny. Tak wypełnia się większość przepowiedni tego świata i wyłaniają prorocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gówniarska zagrywka Spencera. Przypomina mi zachowanie niektórych forumowiczów. Spencer tak naprawdę się tej obniżki boi, bo pozostaje wobec niej bezbronny jak małe dziecko, więc - zawczasu - woli ją obśmiać i wyszydzić, bo naiwnie wierzy, że władze Sony się tym przejmą i ceny NIE obniżą. Jeśli cena PS4 zrówna się z XOne, to ponownie w wojnie o przewagę zaczną się liczyć różnice w możliwościach obydwu konsol. A wtedy, hmm... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Gówniarska zagrywka Spencera. Przypomina mi zachowanie niektórych forumowiczów. Spencer
> tak naprawdę się tej obniżki boi, bo pozostaje wobec niej bezbronny jak małe dziecko,
> więc - zawczasu - woli ją obśmiać i wyszydzić, bo naiwnie wierzy, że władze Sony się
> tym przejmą i ceny NIE obniżą. Jeśli cena PS4 zrówna się z XOne, to ponownie w wojnie
> o przewagę zaczną się liczyć różnice w możliwościach obydwu konsol. A wtedy, hmm... ;P

Jakoś nie zauważyłem, żeby Spencer wyszydzał i wyśmiewał obniżkę cen PS4 (której nawet nie ma), nie ma co popadać w paranoje ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Gówniarska zagrywka Spencera. Przypomina mi zachowanie niektórych forumowiczów. Spencer
> tak naprawdę się tej obniżki boi, bo pozostaje wobec niej bezbronny jak małe dziecko,
> więc - zawczasu - woli ją obśmiać i wyszydzić, bo naiwnie wierzy, że władze Sony się
> tym przejmą i ceny NIE obniżą. Jeśli cena PS4 zrówna się z XOne, to ponownie w wojnie
> o przewagę zaczną się liczyć różnice w możliwościach obydwu konsol. A wtedy, hmm... ;P
Przecież XONE też czeka obniżka. Byłbym naprawdę zdziwiony, gdyby przed okresem świątecznym nie obniżyli ceny o kolejne 50 dolarów, w końcu od ostatniej obniżki minie wtedy rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Gówniarska zagrywka Spencera. Przypomina mi zachowanie niektórych forumowiczów. Spencer
> tak naprawdę się tej obniżki boi, bo pozostaje wobec niej bezbronny jak małe dziecko,
> więc - zawczasu - woli ją obśmiać i wyszydzić, bo naiwnie wierzy, że władze Sony się
> tym przejmą i ceny NIE obniżą. Jeśli cena PS4 zrówna się z XOne, to ponownie w wojnie
> o przewagę zaczną się liczyć różnice w możliwościach obydwu konsol. A wtedy, hmm... ;P
Dla mnie ps4 może kosztować i 900zł a i tak jej nie kupie wole xboxa i NIE należę do tych ludzi którzy twierdza ze któraś z tych konsole jest lepsza czy gorsza po prostu ps4 mi nie odpowiada wole xboxa. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2015 o 15:06, bonczak napisał:

Dla mnie ps4 może kosztować i 900zł a i tak jej nie kupie wole xboxa i NIE należę do
tych ludzi którzy twierdza ze któraś z tych konsole jest lepsza czy gorsza po prostu
ps4 mi nie odpowiada wole xboxa. Pozdro


Ja miałem x360 i bardzo go sobie chwalę. Teraz kupiłem PS4 bo chciałem czegoś nowego i również nie mam żadnych problemów i gra się bardzo przyjemnie. Wybrałem nienajtańszą opcję, ale z bonusami i jestem jak na razie zadowolony, a dość miałem oczekiwania na inne oferty, coś tańszego itd. Jeśli będzie się sprawować tak dobrze jak mój x360 to nic więcej mi nie potrzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2015 o 16:53, Luk04229 napisał:

> Dla mnie ps4 może kosztować i 900zł a i tak jej nie kupie wole xboxa i NIE należę
do
> tych ludzi którzy twierdza ze któraś z tych konsole jest lepsza czy gorsza po prostu

> ps4 mi nie odpowiada wole xboxa. Pozdro

Ja miałem x360 i bardzo go sobie chwalę. Teraz kupiłem PS4 bo chciałem czegoś nowego
i również nie mam żadnych problemów i gra się bardzo przyjemnie. Wybrałem nienajtańszą
opcję, ale z bonusami i jestem jak na razie zadowolony, a dość miałem oczekiwania na
inne oferty, coś tańszego itd. Jeśli będzie się sprawować tak dobrze jak mój x360 to
nic więcej mi nie potrzeba.


Ja na przykład bardzo długo zwlekałem z wyborem konsoli, a wcześniej miałem X360, ale ostatecznie stwierdziłem, że bardziej zależy mi na padzie (ten od Xboxa 100 razy bardziej mi odpowiada) niż na rozdzielczości, która i tak mi nie robi różnicy przy odległości jaką mam do TV gdy gram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować