Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kolekcja Bioshock trafi na PS4 i XOne?

8 postów w tym temacie

Akurat doslownie wczoraj rozmawialem z kumplami o tym co by sie przydalo na nowa generacje konsol ze starych gier i wszyscy bardzo chcielismy Bioshocka. A tu prosze...oby to byla prawda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta generacja robi się żenująca, na poczatku past genów tyle nie było remasterów wydawanych co jest na tą generacje... Ludzie chcą nowe IP, kontynuacje a nie odświeżanie gier które wszyscy przeszli już czy to na PC czy na starych konsolach... I nie wmawiajcie mi że nie kazdy miał okazje grać bo kto chciał to zagrał a ci co nie chcieli to najwidoczniej nie interesuje ich ta gra, rozumiem że ktoś nie miał konsoli ale to na PC ma tak śmieszne wymaania że kompa pod tą grę da sie złożyć za 800zł by szła na średnich (chodzi o Bioshock 2 i 1 pod Infinite to nie wiem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcą. Zbyt dużo tych samych gier tylko w wyższej rozdzielczości i czasami zmienionymi teksturami.

Nie powiem, w Infinite grało mi się naprawdę miodnie, a zakończenie sprawiło, że była to moja gra roku. Jednak zamiast odgrzewania jej ponownie, lepiej by było, aby skupili się na nowej odsłonie.

Cała ta generacja to jak biadolenie starców o tym, że gry kiedyś były lepsze. Trudno, żeby nie były skoro tak mało wychodzi nowych gier, które nie są albo remasterami, albo kontynuacjami serii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2015 o 21:40, Illidian_Stormrage napisał:

I nie wmawiajcie mi że nie kazdy miał okazje grać bo kto chciał to zagrał


To samo pisałeś m.in. przy GTA V przed premiera na blaszane rydwany? :>

Dnia 20.09.2015 o 21:40, Illidian_Stormrage napisał:

a ci co nie chcieli to najwidoczniej
nie interesuje ich ta gra


Albo dopiero rozpoczynają przygodę z grami i ich zainteresuje.

Dnia 20.09.2015 o 21:40, Illidian_Stormrage napisał:

rozumiem że ktoś nie miał konsoli ale to na PC ma tak śmieszne
wymaania że kompa pod tą grę da sie złożyć za 800zł by szła na średnich (chodzi o Bioshock
2 i 1 pod Infinite to nie wiem).


Yup, szczególnie "świetnie" działa "świetny" port jedynki na blachy, a dwójka po przeniesieniu na steam "mega stabilnie". Oczywiście pomijam już to, że io ile pod względem artystycznym te gry wymiatają, o tyle pod technicznym są mega muzealne, jedynka działała jeszcze na UE 2. Więc skończ.


Cała ta generacja to jak biadolenie starców o tym, że gry kiedyś były lepsze. Trudno, żeby nie były skoro tak mało wychodzi nowych gier, które nie są albo remasterami, albo kontynuacjami serii

No faktycznie. Same remastery panie. https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_PlayStation_4_games LOL. Uwielbiam jak ktoś biadoli farmazony nie siedząc w ogóle w temacie i powtarza te bzdury w kółko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2015 o 12:18, aope napisał:

To samo pisałeś m.in. przy GTA V przed premiera na blaszane rydwany? :>

Ograłem na PS4 więc mi to zwisa, PC zakupiłem dla modów i darmowego multi w którego gra więcej moich znajomych niż na PS4.

Dnia 21.09.2015 o 12:18, aope napisał:

Albo dopiero rozpoczynają przygodę z grami i ich zainteresuje.

Argument na siłe jak zwykle byle usprawiedliwić niekompetencje twórców którzy w bezczelny sposób próbują wycykać kasę sprzedając 7 letni produkt za tą samą premierową cenę która ma jedynie podwyższoną rozdzielczość tekstur.

Dnia 21.09.2015 o 12:18, aope napisał:

Yup, szczególnie "świetnie" działa "świetny" port jedynki na blachy, a dwójka po przeniesieniu
na steam "mega stabilnie". Oczywiście pomijam już to, że io ile pod względem artystycznym
te gry wymiatają, o tyle pod technicznym są mega muzealne, jedynka działała jeszcze na
UE 2. Więc skończ.

Nie wiem jak tobie, ale mi Bioshock 1 i 2 spokojnie poszedł na 9600 GT, Infinite nie wiem bo miałem już sporo lepszego kompa i nie miałem okazji tego sprawdzić.

Dnia 21.09.2015 o 12:18, aope napisał:

No faktycznie. Same remastery panie. https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_PlayStation_4_games
LOL. Uwielbiam jak ktoś biadoli farmazony nie siedząc w ogóle w temacie i powtarza te
bzdury w kółko.

Jak tak dalej będzie to remasterów będzie więcej niż nowych gier lub kontynuacji, czemu nie mogą wprowadzić do działania tak jak Microsoft wstecznej kompatybilności? A no tak bo hajs by im się nie zgadzał i ludziki od remasterowania nie zarobili by grosza za swoją jakże "ciężką" pracę.

Gadanie ludzi broniących remastery to zwykłe na siłe bronienie ich, ta generacja to remaster gen: Uncharted Collection, Bioshock, Dishonored, GoW, DMC 4 i 5, DkS 2, Beyond Two Souls (zapowiedziane), Heavy Rain (Zapowiedziane), GTA V, Dvinity, Wasteland 2 na kij komu remastery tych gier, każdy kto chciał to ograł a ci co zaczynają zabawę z grami to sorry ale pewnie mają PC (nawet biurowy uciągnie Bioshocka 1 i 2 czy DMC 4) albo mogą kupić PS3/X360 dużo tańsze z dużo tańszymi grami, remastery kupują graficzni wielbiciele. Ale jak wychodzi gra na PC to poruszenie na forach że spieprzony port itp bełkot albo że i tak ci co chcieli to ograli, ale jak wychodzi na konsolach remaster to spoko bo może ktoś nie ograł. Tyle w temacie, EoT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2015 o 15:03, fenr1r napisał:

To Wasteland 2 i Divinity będą miały remastera? O_o Akurat dobrze, że GTAV wyszło na
current geny i PC.

Tak będzie wydane z PC na X1 i PS4 z nową grafiką i poprawionymi błędami, na PC wydadzą samą łątkę poprawiającą te elementy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować