Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dark Souls III z nowym gamplayem

10 postów w tym temacie

Japończycy...
Najpierw facet łazi bez sensu przez 5 minut w kółko i wykonuje ataki w powietrze a potem leci na pałę i od razu ginie.
To tak jakby Audi promując nową a szóstkę najpierw na wideo tłumaczyło jak się otwiera drzwi i reguluje siedzenie a potem na pełnej rwie z impetem roztrzaskali się o drzewo. Całość oczywiście kwitując salwami śmiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bloodborne 2 :]. Wygląda identycznie. Widać, że klepią te swoje gierki na jedno kopyto wizualnie. Assety w większości wzięte własnie z Bloodborne''a i design postaci też jakiś taki podobny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ozoqq Nie znasz się, Souls''y są słynne z tego, że się często ginie, to jak mieliby to promować, jeśli nie zabijając postać? ;)
Nie znam języków Orientu, ale założę się, ze ta początkowa pokazówka to jaranie się jakimiś usprawnieniami* i duperelami.

* czyt. czymś, na co reszta świata wpadła dekadę temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady z tym Bloodbornem, fakt, że używają tego samego silnika ale ani w architekturze ani w kolorystyce nie widzę specjalnego podobieństwa. Kolega u góry napisał, że czuć klimat jedynki a mi niestety tego klimatu brakuje, ten fragment bardziej przypomina mi dwójkę. Mam nadzieję, że ostatecznie przekona mnie ta trzecia odsłona bo inaczej pozostanie kupić ps4 i odpalić wspomnianego Bloodborna bijącego DkS2 niczym Tyson Andrzeja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować