Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rise of the Tomb Raider z nowym zwiastunem wypełnionym niebezpieczeństwami

7 postów w tym temacie

Tak jak ostatni TR "kupił" mnie od pierwszych trailerów to jakoś do Rise nie mogę się przekonać. Nie jestem w stanie stwierdzić co jest nie tak bo niby mamy powrót do klasycznych gier z Larą... hmm z czym że właśnie to może być problemem ta klasyczna formuła być może właśnie po ostatniej grze nie pasuje mi aż tak do serii to restarcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Tak jak ostatni TR "kupił" mnie od pierwszych trailerów to jakoś do Rise nie mogę się
> przekonać. Nie jestem w stanie stwierdzić co jest nie tak bo niby mamy powrót do klasycznych
> gier z Larą... hmm z czym że właśnie to może być problemem ta klasyczna formuła być może
> właśnie po ostatniej grze nie pasuje mi aż tak do serii to restarcie.
CO? Właśnie że dobrze że tak zrobią, TR maiłeś mordowanie, grobowców prawie wcale a zagadki to dla dzieciaków z podstawówki, i oni nie mieli by z tym problemu. Więc dla mnie nie był to Tomb Raider, tylko dziewczyna sama na wyspie mordująca co się da, z rozdwojeniem jaźni i przy okazji szukająca swoich przyjaciół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Tak jak ostatni TR "kupił" mnie od pierwszych trailerów to jakoś do Rise nie mogę się
> przekonać. Nie jestem w stanie stwierdzić co jest nie tak bo niby mamy powrót do klasycznych
> gier z Larą... hmm z czym że właśnie to może być problemem ta klasyczna formuła być może
> właśnie po ostatniej grze nie pasuje mi aż tak do serii to restarcie.

Dla mnie to co pokazują na trailerach wygląda jak jeszcze raz to samo co z 2013. I bardzo dobrze jeśli tak będzie, w TR grało mi się bardzo przyjemnie, chętnie to powtórzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2015 o 16:20, SherryShep napisał:

CO? Właśnie że dobrze że tak zrobią, TR maiłeś mordowanie, grobowców prawie wcale a zagadki
to dla dzieciaków z podstawówki, i oni nie mieli by z tym problemu.

Jeżeli w stare TR, grałem jeszcze w podstawówce, to co to znaczy?
że stare TR wcale nie są lepsze od nowego? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile poprzednie filmy z gry, były powiedzmy, interesujące, o tyle ten zwiastun jest po prostu słaby.
Jakiś taki chaotyczny, rwany, nijaki. Szkoda.
I tak muszę poczekać do przyszłej jesieni.
Do tego czasu będę już miał pewność, kupować czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować