Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Age of Mythology 13 lat po premierze dostanie nowy dodatek

7 postów w tym temacie

Ja wiem, że krzykliwy tytuł przyciąga, ale serio, czy każdy musi powtarzać bzdurę, że Age of Mythology dostaje dodatek 13 lat po premierze? Nie dostaje, ponieważ Tale of the Dragon wyjdzie tylko do odświeżonej rok temu wersji, ta oryginalna nie dostanie nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2015 o 12:33, Bambusek napisał:

Ja wiem, że krzykliwy tytuł przyciąga, ale serio, czy każdy musi powtarzać bzdurę, że
Age of Mythology dostaje dodatek 13 lat po premierze? Nie dostaje, ponieważ Tale of the
Dragon wyjdzie tylko do odświeżonej rok temu wersji, ta oryginalna nie dostanie nic.

Dokładnie. Bez wersji odświeżonej która ożywiła tytuł i wprowadziła go w posiadanie wielu osób które wcześniej go nie miały wydawanie tego dodatku nie miałoby najmniejszego sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ja wiem, że krzykliwy tytuł przyciąga, ale serio, czy każdy musi powtarzać bzdurę, że
> Age of Mythology dostaje dodatek 13 lat po premierze? Nie dostaje, ponieważ Tale of the
> Dragon wyjdzie tylko do odświeżonej rok temu wersji, ta oryginalna nie dostanie nic.
>

Niby tak, aczkolwiek tytuł jest nawiązaniem do tego, o czym piszą sami twórcy, a kwestia EE też została w treści uwypuklona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chętnie ograłbym AoM. Sporo zagrywałem się w AoE 2 i 3, ale w tę produkcję nigdy nie miałem okazji. Może ten dodatek właśnie będzie okazją... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2015 o 16:00, Skelldon napisał:

Chętnie ograłbym AoM. Sporo zagrywałem się w AoE 2 i 3, ale w tę produkcję nigdy nie
miałem okazji. Może ten dodatek właśnie będzie okazją... :P


AoM na premierę zostało dość chłodno przyjęte mimo wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować