Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Overwatch - poznajcie bandę złoczyńców, z jakimi zmierzycie się w grze

10 postów w tym temacie

Ja bym powiedział, że bohaterowie, którzy należeli do tytułowego Overwatch to ci "dobrzy", chociażby Reaper jest złym... więc raczej wcześniej przedstawieni bohaterowie nie należeli tylko do tej dobrej strony. Ale pomijam to...

Sama gra, mimo że lubię gry Blizzarda (można oczywiście nazwać mnie fanbojem, ok...) to nie tyle co mi nie podchodzi co "no pożyjemy zobaczymy". Tak samo miałem w przypadku Heroes of the Storm, choć tam bardzo chciałem zagrać w mobę Blizzarda z bohaterami z ich gier. Teraz nie wiem czy chcę grać w blizzardowego Team Fortressa ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla grających namiętnie w TF2, to będzie pewnie niezła alternatywa - szczególnie jak doczeka się wsparcia dla VR - więc (jeżeli postawią na F2P, a na to się zanosi) sprawdzić zawsze można.

Takich gier na dobrą sprawę nie ma dużo, więc potencjał jest. Szczególnie jak wrzucą do tego czapki, skiny i inne mikropłatności.

E:

Bethesda wydaje Battlecry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Takich gier na dobrą sprawę nie ma dużo, więc potencjał jest. Szczególnie jak wrzucą
> do tego czapki, skiny i inne mikropłatności.
>
> E:
>
> Bethesda wydaje Battlecry ;)

No parę ich będzie już niedługo.

Do BattleCry dodaj jeszcze Battleborn od Gearboxa i LawBreakers od BossKey/Cliffa. Do worka wrzuciłbym też już hulające Dirty Bomb.

Licząc Overwatch i TF2, robi się nagle 6 podobnych gier ;] Widać, że sępy rzuciły się na gatunek, gdy TF2 zaczęło zarabiać kokosy po przejściu na F2P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opis Roadhog
"(...) is a remorseless killer, who hides his face behind a mask."
[w kartotece czytamy]
"Wanted for armed robbery, kidnaoping, extortion, theft."
morderstwa już odsiedział?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem, że coś mi uciekło - cóż zobaczymy kto na rynku zostanie, bo coś czuje, że będzie dwóch, góra trzech ważnych graczy - reszta będzie zbierać resztki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2015 o 18:31, zadymek napisał:

morderstwa już odsiedział?

Po trzech się zeruje.

Mam nadzieję, że lepiej się w to gra niż ogląda, ale wydaje mi się, że Blizzard spóźnił się z Overwatchem kilka lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować