Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dragon Age: Inkwizycja dostanie edycję GOTY. Zobacz trailer

18 postów w tym temacie

A ja wlasnie kupilem podstawke bo tak wszyscy znawcy gadali ze niema szans an GOTY no i wydalem tyle ile ta cala goty pewno bedzie kosztowac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- rozbudowane możliwości tworzenia postaci;
- podejmowanie wyborów, które mają znaczenie i wywołują określone konsekwencje;
- możliwość przeżycia przygody ze znajomymi w trybie sieciowym.

Muszę przyznać, że ktoś ma niezłe poczucie humoru albo ogromną wyobraźnię. :-)

PS Nie od dziś wiadomo, że nie kupuje się gier zaraz po premierze, tylko czeka na wersję stabilną i kompletną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy bedzie mozna zrobic upgrade do GOTY, albo przynajmniej zakupic caly pakiet fabularnych DLC w atrakcyjnej cenie.

podstawka przy Wiedzminie wypada blado, ale to bylo 150h przyjmnie spedzonych godzin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2015 o 11:19, Deyala napisał:

ciekawe czy bedzie mozna zrobic upgrade do GOTY, albo przynajmniej zakupic caly pakiet
fabularnych DLC w atrakcyjnej cenie.


Też się zastanawiam. Obecnie trzy DLC w wersji cyfrowej na Orginie to koszt 180 zł ... Ciekawe, czy pudełkowa wersja GOTY będzie tańsza i czy taki upgrade podstawki będzie jeszcze tańszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2015 o 11:00, CDRV napisał:

A ja wlasnie kupilem podstawke bo tak wszyscy znawcy gadali ze niema szans an GOTY no
i wydalem tyle ile ta cala goty pewno bedzie kosztowac....


Ja kupiłem podstawkę po premierze, parę tygodni temu kupiłem wszystkie DLC bo sądziłem że GOTY nie będzie. Wydałem więcej niż na podstawkę jak debil, a tu nagle zapowiedzieli GOTY :( Znając życie, jakbym czekał to by nie zapowiedzieli.

PS: Teraz jak już wiadomo że wrócili do wydawania zbiorczych edycji, ewentualne nowe Mass Effecty będzie się kupować ze wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2015 o 13:09, Sanders-sama napisał:

Ja kupiłem podstawkę po premierze, parę tygodni temu kupiłem wszystkie DLC bo sądziłem
że GOTY nie będzie.

Łączę się w bólu. :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2015 o 13:09, Sanders-sama napisał:

kupiłem wszystkie DLC bo sądziłem że GOTY nie będzie.


Miałeś wszelkie przesłanki, EA nie wydaje edycji zbiorczych, przynajmniej większych gier - kasują za wszystko osobno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> ciekawe czy bedzie mozna zrobic upgrade do GOTY, albo przynajmniej zakupic caly pakiet
> fabularnych DLC w atrakcyjnej cenie.
>
> podstawka przy Wiedzminie wypada blado, ale to bylo 150h przyjmnie spedzonych godzin
> :)

Tia.... 150 godzin gry z czego 113 to samo Zaziemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się dobrze przy DA:I bawiłem, teraz przechodzę kolejny raz, jak ktoś ma OCD i nie potrafi zostawić niektórych fetch questów w spokoju to sam sobie winny. Głupio tylko, że musiałbym wydać ze 180 zł na same dodatki, a ktoś kupując wersję goty ma wszystko plus pomniejsze DLC i jeszcze wyjdzie na to, że zapłaci mniej. Mogliby chociaż w tym momencie zrobić bundle trzech dodatków, albo za dopłatą możliwość upgradu do wersji goty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2015 o 13:19, Kadaj napisał:

Łączę się w bólu. :3

A ja się odłączam. Ta edycja fizycznie nie różni się niczym od normalnej. W środku jest po prostu voucher z kodami od tych dlc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2015 o 18:55, Arcling napisał:

A ja się odłączam.

slaby dowcip?

Dnia 24.09.2015 o 18:55, Arcling napisał:

W środku jest po prostu voucher z kodami od tych dlc.

A ktos narzeka na dlc-nie-na-plycie?, ludzie narzekaja na cene kompletu nabywanego osobno, a teraz komplet-goty bedzie raczej tanszy, na szybko liczac kupujac po premierowych cenach taki komplet to 400 przy pc pudelku. A czy owe goty bedzie tyle kosztowac?-watpie by przekroczylo cene 300. I czy bedzie w ogole w PL w pudelku, a moze tylko na origin w cenie jak na premiere mial DI "zwykly lub deluxe 180/220"?
Mozna przypuszczac, ze premierowi nabywcy by miec gre a''la goty beda musieli wydac wiecej niz nowi nabywcy na goty - jak to branza ma w zwyczaju.
Bo branza zwykle nie wspiera nabywcow premierowych, ale oczekuje bys nabyl gre na premiere<haha-graczu okaz branzy "lojalnosc" wiernosc marce, ale branza graczom nie jest lojalna <haha>


Ps. Spodziewałem sie postow obroncow DA/Bioware/Ea bo zawsze sie pojawiaja, gdy gra jest "bita" w komentarzach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować