Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

World of Tanks na PlayStation 4 w 1080p, ale nie w 60 klatkach na sekundę

19 postów w tym temacie

No silnik WoTa to tragedia. PS4 nie jest demonem mocy ale porównując do archaizmu i żałosnych możliwości silnika WoTa to powinno chodzić w 120 fps.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że nędzny silnik to jedno, może zajadę teoriami spiskowymi ale podejrzewam że pewne ograniczenie może być przez naciski MS.

Takie pogłoski chodzą ;P w sumie mnie ta gra nie interesuje ale jak zawsze w jakiś plotkach ziarno prawdy może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ja myślę że nędzny silnik to jedno, może zajadę teoriami spiskowymi ale podejrzewam że

Dnia 23.09.2015 o 16:51, Kafar napisał:

pewne ograniczenie może być przez naciski MS.

Takie pogłoski chodzą ;P w sumie mnie ta gra nie interesuje ale jak zawsze w jakiś plotkach
ziarno prawdy może być.



^^ Spokojnie takie fanbojstwo da się leczyć - weź się w garść to dasz radę ! Zapewne (sądząc po tym poście i innych) już głęboko wpadłeś do worka z napisem "ekstremalny fanboj ślepo zapatrzony w kawałek elektroniki z napisame Sony", ale widząć takie nieszczęście bliźniego już wyciągam pomocną dłoń i spieszę na ratunek :)

Spójrz z boku i dystansu, co też może być REALNĄ przyczyną tych 30 klatek:

- Microsoft śmigający z walizkami forsy, żeby gra FREE TO PLAY dostępna wszędzie i na wszystkim (są nawet wersje tabletowe) chodziła gorzej na sprzęcie konkurencji (gdzie będzie którąś już z kolei wersją)

- skopany silnik

- lenistwo dewelopera

- to, że będzie to najładniejsze wersja (potwierdzone przez dewelopera - na ten moment takową jest ta na Xbox One)

Podpowiem, że tylko jedno z powyższych jest totalnie "z czapy" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Ja myślę że nędzny silnik to jedno, może zajadę teoriami spiskowymi ale podejrzewam
> że
> > pewne ograniczenie może być przez naciski
MS.
> >
> > Takie pogłoski chodzą ;P w sumie mnie ta gra nie interesuje ale jak zawsze w jakiś
> plotkach
> > ziarno prawdy może być.
>

>
> ^^ Spokojnie takie fanbojstwo da się leczyć - weź się w garść to dasz radę ! Zapewne
> (sądząc po tym poście i innych) już głęboko wpadłeś do worka z napisem "ekstremalny fanboj
> ślepo zapatrzony w kawałek elektroniki z napisame Sony", ale widząć takie nieszczęście
> bliźniego już wyciągam pomocną dłoń i spieszę na ratunek :)
>
> Spójrz z boku i dystansu, co też może być REALNĄ przyczyną tych 30 klatek:
>
> - Microsoft śmigający z walizkami forsy, żeby gra FREE TO PLAY dostępna wszędzie i na
> wszystkim (są nawet wersje tabletowe) chodziła gorzej na sprzęcie konkurencji (gdzie
> będzie którąś już z kolei wersją)
>
> - skopany silnik
>
> - lenistwo dewelopera
>
> - to, że będzie to najładniejsze wersja (potwierdzone przez dewelopera - na ten moment
> takową jest ta na Xbox One)
>
> Podpowiem, że tylko jedno z powyższych jest totalnie "z czapy" ;)


Zacznijmy od tego, że wersje tabletowe nie są takie same jak PCtowe czy konsolowe. To tak jakby twierdzić, że Minecraft Pocket Edition jest tym samym co wersja PC.

Po drugie tu nie chodzi o fanbojstwo Sony''ego. Konsola nie musi być najlepszym sprzętem na rynku, aby dało się na niej osiągnąć cuda. Dobrym i nieśmiertelnym przykładem jest Legenda Zeldy: Ocarina of Time, która wyszła jeszcze na kardridże, a wyglądała lepiej niż ówczesne gry z ps2.

Jeśli chodzi o twoje teorie spiskowe to przypomnę, że Microsoft, jakby chciał to mógłby się nawet nie kryć ze swoimi planami a i tak wyciągnęliby 123% normy. Są zbyt bogatą i wpływową firmą, aby cokolwiek stanęło im kiedykolwiek na drodze. Dodatkowo wszystkie firmy prowadzą zarówno kampanie reklamowe, jak i podrzucają świnie w obozie wroga. To jest ciągły wyścig zbrojeń, który podyktowany nie jest portfelami graczy, a wpływem jaki wywołają reklamy i hajp wśród najbardziej bezmózgiej części populacji graczy, bo jest ich najwięcej. Tak robią wszystkie firmy na wolnym rynku, bo o to chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@UnEsCo

Bardzo wątpię, że to Microsoft maczał w tym ręce. Jakby ich polityka była na tyle chamska, to wstrzymaliby produkcję Minecrafta na PlayStation po wykupieniu Mojanga, tak jak Rise of the Tomb Raider, które na konsoli Sony i tak wyjdzie. Nie wiem skąd te teorie spiskowe z MS, ale nieważne. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2015 o 19:27, UnEsCo napisał:

Dobrym i nieśmiertelnym przykładem jest
Legenda Zeldy: Ocarina of Time, która wyszła jeszcze na kardridże, a wyglądała lepiej
niż ówczesne gry z ps2.

Trudno, żeby Okaryna nie wyglądała lepiej niż ówczesne gry na PS2, skoro w owych czasach PS2 nie istniało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ziooom ty masz spore problemy z czytaniem a co dopiero z kumaniem tego co napisałem. Gdzie fanbojstwo wyszło? Przecież wyraznie jak krowie na rowie napisałem że takie opinie chodzą po necie. A czy to prawda czy nie mnie to kompletnie olewa. Nie gram (chociaż sprawdzałem) i nie zamierzam w tą grę grać a że znam się na tworzeniu gier i silnikach to wiem że ten silnik jest bardzo nędzny.

Więc naucz się czytać i doskonale zrozumiesz że nigdzie tam nie napisałem że to moja teoria spiskowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2015 o 21:47, Skelldon napisał:

@UnEsCo

Bardzo wątpię, że to Microsoft maczał w tym ręce. Jakby ich polityka była na tyle chamska,
to wstrzymaliby produkcję Minecrafta na PlayStation po wykupieniu Mojanga, tak jak Rise
of the Tomb Raider, które na konsoli Sony i tak wyjdzie. Nie wiem skąd te teorie spiskowe
z MS, ale nieważne. :P


Ja wiem skąd, od użytkowników rededita czy ign lub gamespot ale komentarze bo właśnie tam je widziałem. Swoją drogą nie jest to "niemożliwe" a co do Minecrafta nie mogą wycofać bo umowa i cash. WoT i TR maiało wsparcie $ na chwilową wyłącznośc, to zupełnie inna sprawa swoją drogą.

A dlaczego jest to możliwe? Bo MS nie raz naciskał na developerów aby na PS4 nie wychodziła dużo lepsza gra. Dodatkowo nawet blizzardowi kazali zmienić grę bo gorzej działała na xbox one. Ciągle jest problem tej mocy. No ale to nie znaczy że gra gorsza bo WoT w 720/900/1080 to i tak średnio wygląda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2015 o 12:42, Kafar napisał:

Ja wiem skąd, od użytkowników rededita czy ign lub gamespot ale komentarze bo właśnie
tam je widziałem. Swoją drogą nie jest to "niemożliwe" a co do Minecrafta nie mogą wycofać
bo umowa i cash. WoT i TR maiało wsparcie $ na chwilową wyłącznośc, to zupełnie inna
sprawa swoją drogą.

A dlaczego jest to możliwe? Bo MS nie raz naciskał na developerów aby na PS4 nie wychodziła
dużo lepsza gra. Dodatkowo nawet blizzardowi kazali zmienić grę bo gorzej działała na
xbox one. Ciągle jest problem tej mocy. No ale to nie znaczy że gra gorsza bo WoT w 720/900/1080
to i tak średnio wygląda :P


No tak, Reddit... Mogłem się domyślić. XD Nie mówię, że Microsoft jest święty i najlepszy, bo ma swoje za uszami. Ale ten hejcik i piętnowanie wszystkiego, co wychodzi spod ich rąk robią się niepoważne. Tym bardziej, że błędów i grzeszków Sony już nikt nie zauważa. Ale dobra, nie chcę rozkręcać kolejnych komentarzy Xbox vs PlayStation, ale po prostu w Twoją teorię nie wierzę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie uwielbiają teorie spiskowe dlatego będą je wymyślać nie mając kompletnie żadnych dowodów, bo tak im się wydaje. Tyle, że nawet po tym newsem gdzie mamy raptem 12 komentarzy już znalazło się kilka osób z gatunku "nie wiem, ale się wypowiem". Każdy kto grał w WoT''a wie jak wygląda jego performance i nie trzeba tutaj eksperta od silników żeby wiedzieć, że gra która potrafi mieć spadki na kompach, które ciągną bez problemu tytuły mające stałe 60 w najnowszych AAA jest kijowo zrobiona. Żeby jeszcze to jakoś wyglądało. WoT nie jest złą grą, ale silnik jest przedpotopowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.09.2015 o 13:17, Skelldon napisał:

w Twoją teorię nie wierzę. ;)


To nie jest moja teoria ile razy mam powtarzać. Oczywiście że to bzdury tak smao jak wiele uzytkowników tutaj bzdury pisze i daleko nie trzeba sięgać żeby takie bzdury znaleźć. Do tego wiadomo w necie sa teorie spiskowe itp. szczególnie wielbią to amerykanie. Ja tylko taką ciekawostke napisałem i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.09.2015 o 13:25, Afgncap napisał:

WoT nie jest złą grą, ale silnik jest przedpotopowy.


No ja się wypowiadałem o silniku bo jak gra komuś sprawia radośc to spoko, nie koniecznie musi być dla mnie. Przynajmniej jej fenomen i popularnośc jest dla mnie zrozumiała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.09.2015 o 14:20, Kafar napisał:

No ja się wypowiadałem o silniku bo jak gra komuś sprawia radośc to spoko, nie koniecznie
musi być dla mnie. Przynajmniej jej fenomen i popularnośc jest dla mnie zrozumiała.


Nie ma problemu nikomu WoT''a lubić nie każę, tak tylko mówię, sam grywam już bardzo sporadycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować