• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Mrmaciej3

Pomóżcie

Pytanie


Chodzi o to że save się nie wczytuje kiedy gram w tą samą grę na innym koncie steam. Gra włącza się od początku. Co mam zrobić aby nie zaczynać gry od nowa?


Z góry przepraszam za tak głupi temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

13 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Dnia 23.09.2015 o 17:03, Mrmaciej3 napisał:

Z góry przepraszam za tak głupi temat

Nie przepraszaj tylko powiedz co to za gra. :P I dlaczego nie grasz na jednym koncie steam? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 23.09.2015 o 18:47, Rick napisał:


> Z góry przepraszam za tak głupi temat
Nie przepraszaj tylko powiedz co to za gra. :P I dlaczego nie grasz na jednym koncie
steam? :P

Payday 2

Współlokator tez sobie chce popykać, ale nie chce mu się zaczynać od kompletnego zera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dnia 23.09.2015 o 20:38, Mrmaciej3 napisał:

Współlokator tez sobie chce popykać, ale nie chce mu się zaczynać od kompletnego zera

Steam zapisuje savy w chmurze, więc grając z drugiego konta automatycznie nie ma dostępu do savów z pierwszego. W sumie nie jestem pewny czy da się wymusić na steamie zapis savów na dysku.

Tak czy owak spróbuj jeszcze zobaczyć w katalogu steam/user data/ID/idgry - tam też zapisują się profile i savy. Znajdź payday 2, skopiuj do analogicznego folderu u kumpla i powinno chodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Wejdź w katalog steam>steamApps>common, wybierz Payday 2, a następnie kliknij na plik "steam_appid". Pokaże ci się ID paydaya.

I mówię ci, że gra nie wczytuje się na innym koncie, bo steam wysyła savy w chmurę. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ale jak grają na jednym kompie to niech wyłączą chmure do tej gry wtedy zapis będzie na kompie ,no chyba ,że wtedy gra wogle się nie będzie zapisywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 26.09.2015 o 12:32, Carter napisał:

Ale jak grają na jednym kompie to niech wyłączą chmure do tej gry wtedy zapis będzie
na kompie ,no chyba ,że wtedy gra wogle się nie będzie zapisywać.

Dlatego podałem ścieżkę gdzie znajdą savy zapisane na dysku. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 26.09.2015 o 17:36, Rick napisał:

> Ale jak grają na jednym kompie to niech wyłączą chmure do tej gry wtedy zapis będzie

> na kompie ,no chyba ,że wtedy gra wogle się nie będzie zapisywać.
Dlatego podałem ścieżkę gdzie znajdą savy zapisane na dysku. ;)

Ok ale jak jest chmura to stem nie zapisuje na dysku tylko w chmurze,przynajmiej tak robi w Crusader Kings 2 więc nie ma powodu by tu było inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 26.09.2015 o 18:06, Rick napisał:

Pisałem, ze nie jestem pewny czy da się wymusić zapis gry na dysku. Jeśli się da, to
savy tam będą.

I ja cię rozumiem w 100% pisze tylko ,że prawdopodbnie by sejv był na dysku trzeba wyłączyć chmure,inaczej sejv jest na chmurze zapisany (karzda gra ma ileś miejsca na sejv przeznaczony w chmurze)i ne będzie go fizycznie na dysku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować