Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Fallout 4: trzecie wideo z serii S.P.E.C.I.A.L., czyli do czego przydaje się wytrzymałość

8 postów w tym temacie

Ten Fallout będzie ssał aż miło.
Ale i tak z okazji hajpu wszyscy będą go bronić, "bo to w końcu Bethesda".

PS. Tylko tam nie spadnijcie z krzesełek, kiedy zaczniecie podważać moje słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ten Fallout będzie ssał aż miło.
> Ale i tak z okazji hajpu wszyscy będą go bronić, "bo to w końcu Bethesda".
>
> PS. Tylko tam nie spadnijcie z krzesełek, kiedy zaczniecie podważać moje słowa
Nie dość, że maruda to jeszcze podżegacz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2015 o 19:12, UnEsCo napisał:

Ale i tak z okazji hajpu wszyscy będą go bronić, "bo to w końcu Bethesda".


A jeszcze gorzej jak przy okazji "hajpu" wszyscy będą po nim jechać, "bo to w końcu Bethesda". :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Filimiki fajne, ale nie pamiętam żeby w F3 te statystyki miały jakieś super przełożenie
> na grę...
>
Eeee, nie no... Chociaż zależy co dla kogo znaczy "super" ;) Dla mnie super było stworzenie maksymalnie przesadzonej postaci (wszystko 10/10 i 100/100) z perkami pozwalającymi chodzić po pustkwowiach jak po parku :D punkty do statystyk i bonus przy awansie, udźwig, opcje dialogowe, dostępność perków (standardowych i fabularnych), ... ale jeśli "gra" to czysta nawalanka, to rzeczywiście, kolosalnego znaczenia nie miały, ale wtedy girsy lepiej się sprawdzają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2015 o 11:11, jaws napisał:

ale jeśli "gra" to czysta nawalanka, to rzeczywiście, kolosalnego znaczenia nie miały, ale wtedy girsy lepiej się
sprawdzają :)

Moim zdaniem mechanika tej gry sprawia że sprowadza się właśnie to tego :) Nawalanka i to kiepksiej jakości, ani to FPS ani turówka. No ale, w necie już niejedną książkę o tym napisano więc nie ma sensu powtarzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować