• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Gemal

Dawn of War - problem z multi [m]

Pytanie

Witam,
Posiadam gry Dawn of War: Crusade oraz Soulstorm i chciałem zagrać w sieci, jednak kiedy wypełnię już wszystkie pola wyskakuje za każdym razem okienko, że połączenie zostało przerwane, sprawdź połączenie, firewall i router (wszystkie wcześniejsze operacje przebiegają bezproblemowo). Oczywiście połączenie jest idealne, router działa prawidłowo, a firewall, antywirus i wszelkie zapory zostają wyłączone przed uruchomieniem gry. Dodam, że obydwie kupiłem nowe, legalne i oryginalne ;) i to, że kiedyś już grałem w internecie w Dark Crusade. Szukałem pomocy technicznej, albo informacji, czy przypadkiem serwery nie zostały zamknięte, ale nic nie znalazłem, więc zwracam się o pomoc tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Serwery DoW przeniesiono na Steam. Soulstorma bezproblemowo powinieneś dodać do swojego konta za pomocą posiadanego klucza, ale Dark Crusade w ten sposób nie zadziała. By uzyskać klucz do DC pisz do supportu Segi, opisz im problem, podaj klucz i dołącz zdjęcia pudełka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jeśli chcesz grać z nieznanymi ludźmi z całego świata to rzeczywiście pozostaje Ci aktywacja gier przez steam. Jeśli natomiast zamierzasz grać w gronie przyjaciół, którzy tak jak ty zakupili oryginalne, pudełkowe i te same wersje gry, to jest też inne wyjście, z którego ja korzystam. Grać możecie wtedy przez LAN przy wykorzystaniu programu typu np. LogMeIn Hamachi. Jeśli wybierzesz drugą opcję i będzie wam brakować luda do potyczek to chętnie się przyłączę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Powiem więcej, opcja Direct Host / Direct Join wciąż działa bezproblemowo i nie są potrzebne zewnętrzne programy, by pograć ze znajomymi.
Edit: na forum jest też ogólny temat dotyczący DoW. Jeden z forumowiczów zamieścił w nim nawet swój mail do supportu Segi jako przykład. Link: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=11211&u=24391

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Czyli wystarczy, że ściągnę Steama i będę mógł grać w Soulstorm również rasami Tau i Nekro? Dodam, że po uruchomieniu Soulstorm pojawiłoi się okienko, że muszę wpisać kod z Dark Crusade, żeby nimi grać i się udało (Pojawiło się, że Tau i Nekro są dostępni w rozgrywce sieciowej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Tego niestety nie wiem, nie instalowałem jeszcze wersji steamowych. Ale okienko proszące o klucz do Dark Crusade pojawia się, gdy masz zainstalowany ten właśnie dodatek na komputerze. Cieżko mi powiedzieć jak zadziała to przy Steamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Tak jak mówiliście Soulstorm elegancko się pobiera (na wszelki wypadek pobieram ze steamu mimo tego, że mam juz zainstalowany) a z Dark Crusade też jest tak jak mówiliście (klucz nie działa) i już wysłałem fotki gry do sega suportu z prośbą o przesłanie klucza. Bardzo dziękuję za pomoc. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ściągnąłem na steamie soulstorm i mogę grać w sieci na wszystkich mapach wszystkimi rasami. Nie wiem czy tak powinno być, ale jestem zadowolony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować