Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pro Evolution Soccer 2016 - recenzja

11 postów w tym temacie

Ehhh moglibyście wspomnieć o trybie Master League nieco więcej, gdyż zdecydowanie zmienił się on od poprzedniej odsłony, a uwierzcie mi, dla wielu ludzi ten tryb jest jedynym sensem trzymającym ich przy grze (w tym mnie) :D A co do PESa... 2016 rok należy do niego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam swoją przesiadkę z FIFY 07 na Pro Evolution Soccer 2008 (dziwne, dałbym uciąć sobie rękę, że miałem najpierw miałem styczność z piątym PES-em, ale Xfire wskazuje zupełnie coś innego, choć możliwe, że jeszcze wtedy go nie używałem). To było jak, nie przymierzając, przesiadka z GTA 2 na GTA 3 lub z GTA 3 na GTA IV (albo i GTA V, co mi tam). Był to jeden z bardzo niewielu tytułów, przy których byłem kompletnie oczarowany. Duża w tym zasługa właśnie FIFY, gdyż jestem przekonany, że PES nie zrobiłby na mnie aż tak dużego wrażenia, gdybym wcześniej nie miał styczności z jego konkurentem, który okazał się być od niego o kilka klas do tyłu. Przez długi czas grałem właśnie w dzieło Konami i pewnie po jakichś 2-3 latach przesiadłbym się na kolejnego PES-a (nie jestem fanem kupowania gier sportowych co roku - IMO zbyt mało zmian), gdyby nie to, że seria złapała niezłą zadyszkę. Zainwestowałem więc w FIFĘ 11, a następnie w FIFĘ 13, przy których spędziłem mnóstwo godzin. W tym roku mam ochotę na powrót do świata wirtualnej piłki nożnej i coś mi mówi, że moje serce zdobędzie najnowsza odsłona Pro Evolution Soccer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polski dystrybutor mógłby się wkońcu ogarnąć i wydać grę w wersji PL. Odpalam ostatnio demo a tam z 30 języków do wyboru, polskiego oczywiście brak, żal na to patrzeć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Autor tej recenzji chyba gra w innego pesa i bardzo mu zazdroszczę. Całe życie gram w te serię ale w tym roku to jest istna masakra. Gram z ludzmi z najwyższych dywizji i są wyniki po 8:7!! To jest najgorsza fifa a nie mój pees, gdzie trzeba było myśleć i kombinować. Tu na pozycje wychodzi się banalnie prosto(zwłaszcza górna uliczka), a bramkarze nie bronią praktycznie NIC!! Masa ludzi już o tym pisze, a tu taka recenzja...Nie wiem czy wy jesteście opłacani czy jak?? Tu nic się nie liczy,strategie, formacje(grałem też 5 obrońcami),nic! Strzela się po 6,7 bramek i tyle. I niestety tyle samo wpada do mojej bramki, przy wyrównanym poziomie. Najgorszy pees w historii i tyle, nie wiem w jakiego peesa Ty człowieku grałeś ale nie w 16...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Autor tej recenzji chyba gra w innego pesa i bardzo mu zazdroszczę. Całe życie gram w
> te serię ale w tym roku to jest istna masakra. Gram z ludzmi z najwyższych dywizji i
> są wyniki po 8:7!! To jest najgorsza fifa a nie mój pees, gdzie trzeba było myśleć i
> kombinować. Tu na pozycje wychodzi się banalnie prosto(zwłaszcza górna uliczka), a bramkarze
> nie bronią praktycznie NIC!! Masa ludzi już o tym pisze, a tu taka recenzja...Nie wiem
> czy wy jesteście opłacani czy jak?? Tu nic się nie liczy,strategie, formacje(grałem też
> 5 obrońcami),nic! Strzela się po 6,7 bramek i tyle. I niestety tyle samo wpada do mojej
> bramki, przy wyrównanym poziomie. Najgorszy pees w historii i tyle, nie wiem w jakiego
> peesa Ty człowieku grałeś ale nie w 16...


Najlepszy PES w historii a ty po prostu nie umiesz grać. Ja wyniki 7-7 miałem w 9 dywizji wyżej już tak nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2015 o 09:42, WiK1992 napisał:

Polski dystrybutor mógłby się wkońcu ogarnąć i wydać grę w wersji PL. Odpalam ostatnio
demo a tam z 30 języków do wyboru, polskiego oczywiście brak, żal na to patrzeć...


Była kiedyś wersja PL tylko już nie pamiętam kiedy. :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować