Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin`s Creed Syndicate z nowym zwiastunem fabularnym i screenami

7 postów w tym temacie

Boje się o tę część, wychodzi za szybko, nie chce prowokować ale coś musi nie wyjść. W dalszym ciągu nie mogę komfortowo pograć w Unity a wszystkie inne gry chodzą aż miło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Pod koniec to wygląda jakby doszło do rozłamu. 2:02.
Wygląda na to, przynajmniej tak myślę (potencjalny spoiler):


Że jedno z rodzeństwa przejmie gangi Londynu dla siebie. Stawiam na Jacoba być może chce bogactwa i kasy, Evie to sztampowy asasyn taki jak Altair, więc być może końcowy pojedynek odbędzie się pomiędzy nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Pod koniec to wygląda jakby doszło do rozłamu. 2:02.
> Wygląda na to, przynajmniej tak myślę (potencjalny spoiler):
>
>
> Że jedno z rodzeństwa przejmie gangi Londynu dla siebie. Stawiam na Jacoba być może chce
> bogactwa i kasy, Evie to sztampowy asasyn taki jak Altair, więc być może końcowy pojedynek
> odbędzie się pomiędzy nimi.
Nie oznaczałem jako spoiler, bo to tylko ujawnienie tego, co każdy zobaczył na filmiku. Możliwe. choć Jacob nie wygląda na takiego, co nagle zacznie kontrolować cała przestępczość w Londynie dla własnej kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Pod koniec to wygląda jakby doszło do rozłamu. 2:02.
> Wygląda na to, przynajmniej tak myślę (potencjalny spoiler):
>
>
> Że jedno z rodzeństwa przejmie gangi Londynu dla siebie. Stawiam na Jacoba być może chce
> bogactwa i kasy, Evie to sztampowy asasyn taki jak Altair, więc być może końcowy pojedynek
> odbędzie się pomiędzy nimi.

Bardziej zakładam, że w pewnym momencie rodzeństwo się o coś pokłóci albo co jeszcze bardziej prawdopodobne na samym początku dojdzie do czegoś między nimi (albo o tym wspomną) a potem znowu zaczną razem "pracować".

Wydaje się mocno sztampowe, ale nie łudziłbym się, że tym razem przy tej części Ubi postanowi zatrudnić prawdziwego scenarzystę zamiast jednorękiej małpy po trepanacji czaszki i deumiesięcznej lobotomii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W AC Syndicate martwi mnie jedna rzecz ...
Za Filmwebem:

" Ale o ile, zeszłoroczne "Unity" pozwalało na szaleńcze pościgi przez prywatne mieszkania i na wchodzenie do znanych budynków poza misjami, o tyle w "Syndicate" już tego nie uświadczycie, choć nie wydaje mi się, aby ktokolwiek za tym tęsknił. Twórcy zyskali dzięki tym cięciom trochę mocy obliczeniowej, którą mogli zainwestować w płynniejszą animację. Jeszcze trochę mocy udało się odzyskać dzięki zmniejszeniu liczby mieszkańców na ulicach – niby jest to w porządku z historycznego punktu widzenia, jednak przy pierwszym kontakcie z grą zauważycie, że dużo mniej NPC-ów krząta się po ulicach. Na osłodę mamy za to jeszcze więcej detali budynków [.] "

http://www.filmweb.pl/news/Grali%C5%9Bmy+w+nowe+%22Assassin%E2%80%99s+Creed%22.+Czy+%22Syndicate%22+przywr%C3%B3ci+dobre+imi%C4%99+serii-113640

Cóż, wchodzenie do budynków oraz ich szczegółowość to były jedne z moich ulubionych elementów w Unity a na początku pisano, że nowej odsłonie to powróci ... Widocznie nowe konsole i ich moc ( a raczej niemoc ) sprawiły, że twórcy musieli zweryfikować swoje obietnice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować