Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ptaszki ćwierkają, że Electronic Arts przymierza EA Access do PC. Albo coś podobnego

7 postów w tym temacie

Nie, nie byłbym zainteresowany, a to dlatego, że już od dawna EA nie robi gier, które by mnie interesowały. No, może Mass Effect. Poza tym nie zamierzam ich wspierać w żaden sposób jeśli nadal będą stosowali swoje różne obrzydliwe korporacyjne sztuczki w relacjach z graczami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że wszystko zależy od tego, jakie gry byłyby dostępne i jaki byłby abonament.
W tej chwili głównie są to jednak tytuły EA Sports lub gry nastawione na multi (Titanfall, Battlefield, czy PvZ:GW) ale jeśli pojawiłoby się więcej gier w stylu dostępnego tam DA:I, czyli gier singlowych i nastawionych na fabułę (abstrahując od jakości fabuły w DA:I bo zaraz zbiegną się krzykacze, że DA:I to MMO dla singli i miałką fabułą), to myślę, że mogłoby to się sprawdzić.
Szczególnie jeśli byłyby tam dostępne gry nie tylko od EA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2015 o 09:54, One_of_the_Many napisał:

Nie, nie byłbym zainteresowany, a to dlatego, że już od dawna EA nie robi gier, które
by mnie interesowały. No, może Mass Effect. Poza tym nie zamierzam ich wspierać w żaden
sposób jeśli nadal będą stosowali swoje różne obrzydliwe korporacyjne sztuczki w relacjach
z graczami


zdecydowanie sie zgadzam, juz dawno przestalem kupowac gry wychodzace z EA cz Ubisoftu
moze i niektore gry sa calkiem dobre (zwlaszcza ostatnio niszowe tytuly od Ubi), nie zasluguja by kupowac gry wydawane przez nich, co najwyzej jak sa z 75% przecena ale i wtedy sie dlugo zastanawiam czy naprawde warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oferta nie jest zła ale warto pamiętać, że do tej pory do usługi trafiały tylko podstawowe wersje gier a EA (wraz z Ubisoft i Activision - Bethesda też nie jest święta) produkuje naprawdę ogromne ilości DLC tak więc jeżeli ktoś ma problem podobny do mnie i podczas grania męczy strasznie to, że nie gra w kompletną wersje gier niech lepiej przyszykuje portfel albo da sobie spokój. Nie mam nic przeciwko DLC, ale dzisiaj ceny, jakość i sposób ich dostarczania są odstraszające i męczące. Ostatnio zacząłem nawet doceniać Season Passy ale i z nimi nie raz robi się bałagan bo często nie zawierają wszystkich DLC (Na Season Pass Black Ops III wydać trzeba 50€ - trochę boli). Jak dla mnie jest to usługa ciekawa ale trochę nie przemyślana. Mam nadzieję, że tym razem EA wyczuje na czym polega specyfika PCtowego rynku i nie da ciała tak jak z Originem. Origin bije na głowę Steama pod wieloma względami, ale najważniejsze czyli ceny i biblioteka skutecznie mnie odpychają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować