Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konsolowa klasyka - beta Rainbow Six działa w różnych rozdzielczościach na różnych konsolach

12 postów w tym temacie

Natywna rozdzielczość to najmniejszy problem tej gry.

Niech poprawią serwey bo jak na razie to jest to symulator lobby. Dzisiaj rano czekałem w lobby prawie godzinę żeby rozegrać raptem 2 mecze.... wczoraj nie było lepiej. Stosunek czekania w lobby do faktycznej gry to jakieś 90% na rzecz lobby....
Grałem w wersję alpha i nawet tam to lepiej działało.

Gra ma potencjał ale obecnie jest prawie niegrywalna. Hitboxy też wymagają poprawy. O pingach nie wspominam nawet. Bardzo mocno zastanawiam się nad cofnięciem preordera bo na dzień dzisiejszy to zapowiada się techniczna katastrofa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten kto wymyślił sposób wysyłania kodów falami był totalnym idiotą. mam gwarantowany dostęp i nadal nie dostałem keya do gry. Congrats ubishit. Psioczycie na EA ale oni umieją wydać betę wszystkim naraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2015 o 12:04, juri777 napisał:

Ten kto wymyślił sposób wysyłania kodów falami był totalnym idiotą. mam gwarantowany
dostęp i nadal nie dostałem keya do gry. Congrats ubishit. Psioczycie na EA ale oni umieją
wydać betę wszystkim naraz.


Ja też jeszcze nie dostałem, zastanawiam się czy w ogóle dostanę, a jak dostanę, to czy zagram :D Niestety, seria znacznie odeszła od swoich korzeni i to mnie bardzo boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że rozdają klucze falami, ale zakończy się gra dla wszystkich w jednym czasie :/ Ja swego kodu jeszcze nie dostałem, zapewne zanim dostanę i pobiorę (ktoś powie ile waży instalka na PC?) to zdążę w ogóle zagrać :[

Z resztą pewnie i tak gra skończy pewnei jak Titanfall i Evolve.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2015 o 14:59, Radzio40k napisał:

Fajnie że rozdają klucze falami, ale zakończy się gra dla wszystkich w jednym czasie
:/ Ja swego kodu jeszcze nie dostałem, zapewne zanim dostanę i pobiorę (ktoś powie ile
waży instalka na PC?) to zdążę w ogóle zagrać :[

Z resztą pewnie i tak gra skończy pewnei jak Titanfall i Evolve.


klucze tutaj
https://contests.nvidia.com/en-us/rainbow-six-siege-giveaway

a beta waży coś koło 7-8 GB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już drugi test i wciąż czekam na e-mail. Nie wiem co to ma być? "Twój kod został już zrealizowany. Prześlemy wiadomość e-mail w dniu rozpoczęcia testów beta". Czekam, czekam i nic... Ubiszrot....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To teraz wam dowale. Ja w ogóle nie mam preordera ani nigdzie się nie zapisywałem a dostałem dostęp do testu technicznego 21 i teraz do bety.

Z lobby nie ma problemów. Czeka się minute albo dwie. Kolega wyżej ma problem z netem.

Duży problem to clipping. Facet podchodzi do okna, lufa tańczy z drugiej strony. Ładuje cały magazynek w deski i facet ginie. Sam też tak ginalem.

No i gra wymaga współpracy. To jest niestety duży minus. Ze znajomymi rozniesiecie wszystkich. Z randomami gra się fatalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ubi, ach Ubi
Wciąż fanów swych gubi

Straszne badziewie
Jak sęk w starym drzewie

Nic im nie działa
Wciąż tylko chała

A ten kto od nich preorder zakupi
Ten jest niemądry, rzekłbym wręcz głupi

Nauczcie się więc moi drodzy gracze
Gry Ubisoftu równe są ***** (potoczne określenie stolca)


Dziękuję za uwagę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bez przesady :)

wczoraj pogralem z 3h i wiekszych problemow nie bylo. krecone i5+970 i ~120fps+ w FHD, a gra sie calkiem przyjemnie.

wydaje mi sie niestety, ze mapy sa troche za male, ale za krotko jeszcze gralem, zeby stwierdzic na 100% ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosiliśmy o nie przekręcanie nazw firm. Niczemu to nie służy a krytykować dany koncern można równo z ziemią bez takich zbędnych epitetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować