Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Szefowa Maxis, Lucy Bradshaw, rozstaje się z EA

8 postów w tym temacie

"szacunek dla kierownictwa EA, ich wizji i skupianiu się na tym, by stawiać gracza na pierwszym miejscu."

- boli mnie jak to czytam :D
To prawdopodobnie między innymi dzięki tej pani Sim City nowe było tak wielkim nieporozumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> "szacunek dla kierownictwa EA, ich wizji i skupianiu się na tym, by stawiać gracza na
> pierwszym miejscu."
>
> - boli mnie jak to czytam :D
> To prawdopodobnie między innymi dzięki tej pani Sim City nowe było tak wielkim nieporozumieniem.
Wydaje mi się, że to za dużo powiedziane. Nie wiem czy to jej decyzje sprawiły, że sim city było jakie było. Ale to na pewno ona ściemniała i wciskała kit graczom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co tam Lucy, Maxis samo w sobie to ikona
Większość gier w które grałem i uwielbialem (nadal uwielbiam) startowala pokazujac znane logo Maxis.
EA zabiła to studio, zabiła marki które to studio stworzyło,
A teraz, na koniec, praktycznie zmieszala z błotem zamieniając je w studio do robienia durnych gierek free-to-play.

Nie mam zamiaru brać gier EA choćby dawali za darmo, jak kiedyś może padną to jakaś porządna firma powstanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak żadna gra Maxis nie pobiła i prawdopodobnie nie pobije już The Sims 2, SimCity 4 i SPORE Galactic Adventures... O ile The Sims 2 i SimCity 4 już mi się znudziły, to w Spore ciągle gram. Ta gra naprawdę jest niesamowita. Nie robią już dziś takich gier. Rok 2008 był dobrym rokiem jeżeli chodzi o gry. GTA IV, Race Driver Grid, SPORE, Fallout 3 i Mirrors Edge... W Spore gram od 2008 roku. Gdyby dodatek Galactic Adventures został wypuszczony równo z oryginalnym Spore, to ta gra przetrwała by dużo dłużej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może w robieniu kariery przeszkadzał jej brak kwalifikacji jakie ostatnio podobno są dobrze widziane w EA:
- czarna
- homoseksualna
-żyd

A szkoda. Wiele mogłaby wnieść do firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować