Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin`s Creed Syndicate - nowe fragmenty rozgrywki

10 postów w tym temacie

Przecież ta walka wygląda jakby była w systemie turowym, przeciwnicy tylko czekają na swoją kolej nawet jeśli stoją za plecami bohatera i mogą go bez problemu dźgnąć w plecy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eizo był słaby, ja chcę więcej Connora i Arno ;)
W Syndycate fajnie wygląda Tamiza z żywą żeglugą. Samo miasto też wygląda na duże, szkoda tylko, że otwartość znana z Unity zniknęła, zarżnięta przez słabą moc konsol ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli spojrzeć na animację, to walka wygląda miodnie. Wreszcie wygląda na to, że broń faktycznie dotyka ciała, czego brakowało mi w AC Unity, które miało do bólu zbugowane hitboxy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> niech jeszcze wstawią bonusy za "combo x25"... boszszsz, Ezio Auditore... wróć, bo zaczynam
> mieć wątpliwości.
Cóż. Każdy wie, że RockSteady wymyśliło najlepszy system walki z wieloma przeciwnikami, a tam masz combo 75. Chcesz powrotu Ezia, gdzie dobór broni był dla szpanu, bo i tak załatwienie dowolnej grupy przeciwników to była kwestia pojedynczych kontr? Tu przynajmniej Evie (czemu to imię kojarzy mi się z Eeevee?) faktycznie się bije, a przeciwnicy czasem atakują podczas gdy gracz jest zajęty kimś innym. Eziem by to wyglądało tak: czekanie-kontra-czekanie-kontra-czekanie-kontra-wygrana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak najlepiej walczyło się jako Connor. Tomahawk był tak wszechmocną bronią, że w pojedynkę można było robić czystkę w forcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O czyli to będą Gangi nowego Jorku w Londynie :) No nawet fajne, tylko walka na pociągu trochę naciągana, bo przeciwnicy powinni zdecydowanie wcześniej pospadać z dachu :) Czuć wyraźnie niewidzialną ścianę przy krawędzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować