Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Call of Duty: Black Ops 3 bez trybu kampanii na PS3 i Xboksie 360

24 postów w tym temacie

> Czyli niepełny produkt, który powinien podlegać zwrotowi, chciałoby się.

A niepełny bo? Wydaje mi się ze to nie ty ustalasz, co ma być produktem końcowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2015 o 22:46, Pajner napisał:

WTF. Jak można sprzedawać grę (której najistotniejszą cechą jest właśnie kampania) bez
kampanii ???


Niestety, CoD już od lat multi stoi, więc od lat już w niego nie gram ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2015 o 01:17, Revan91 napisał:

Czyli niepełny produkt, który powinien podlegać zwrotowi, chciałoby się.

A to niby dlaczego?

Gra jeszcze premiery nie miała, w dodatku sprzedawana jest w niższej cenie niż inne wersje. Doskonale wiesz, co kupujesz i za ile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No przynajmniej zombie będą bo tak w zasadzie to we wszystkich black opsach grałem tylko zombie no i kampanie też coś grałem a multi to tylko poglądowo. Ale tak w sumie to pasuje mi taka opcja może udostępnią season packi do BO 1 było by miło a jak nie to zawsze można kupić BO 3 na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.09.2015 o 11:16, Henrar napisał:

A to niby dlaczego?

Gra jeszcze premiery nie miała, w dodatku sprzedawana jest w niższej cenie niż inne wersje.
Doskonale wiesz, co kupujesz i za ile.



To trochę jest wałek, bo kupując CoDa możesz spodziewać się określonego produktu, tak jak z zamawianiem BigMaca. Kto przeczyta newsa będzie wiedział, ale jestem pewien, że znajdzie się niemałe grono ludzi nieświadomych, którzy zobaczą pudełko w sklepie, kupią bez namysłu a później będą płakać i krzyczeć na forach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2015 o 14:47, fenr1r napisał:

To trochę jest wałek, bo kupując CoDa możesz spodziewać się określonego produktu, tak
jak z zamawianiem BigMaca. Kto przeczyta newsa będzie wiedział, ale jestem pewien, że
znajdzie się niemałe grono ludzi nieświadomych, którzy zobaczą pudełko w sklepie, kupią
bez namysłu a później będą płakać i krzyczeć na forach.

Z tylu pudełka zawsze są informacje co gra zawiera, także jak ktoś się na to natnie, to będzie to jego wina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2015 o 15:39, Henrar napisał:

Z tylu pudełka zawsze są informacje co gra zawiera, także jak ktoś się na to natnie,
to będzie to jego wina


Myślałem, że z tyłu pudełka zawsze są informacje, co zawiera pudełko, a nie gra.

I tak skończy się jak zawsze. Ktoś popłacze na forum, dwie osoby na krzyż zadeklarują, że nie kupią gry, a po premierze tytuł sprzeda się w wielu milionach kopii. Nic nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na konsolowych pudełkach widnieją informacje jakie formaty wyświetlania gra obsługuje, ilu graczy w modułach sieciowych, ba nawet czy wibracje w kontrolerze są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2015 o 15:46, Gumisiek2 napisał:

Myślałem, że z tyłu pudełka zawsze są informacje, co zawiera pudełko, a nie gra.


Patrzę na swoje pudełka z Call of Duty i widzę fragment o kampanii czy trybie zombie. Oczywiście że jest napisane z tylu, co gra zawiera. Dodatkowo, jak już zostało wspomniane, pudełka na konsolach posiadają więcej informacji niż PCtowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Niestety, CoD już od lat multi stoi, więc od lat już w niego nie gram ;)
Skąd możesz wiedzieć jak od lat w nie nie grasz?! Powiem Ci tak [m-Z] - multi w AW czy becie BO3 zmienilo sie i to bardzo! Szkoda tylko że nadal brak dedykowanych serwerów na konsolach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2015 o 00:08, Kadaj napisał:

Kotickowi pęknie serdusio :<


Zawsze myślałem, że on serca nie ma, w każdym razie dobry goj i tak kupi, nawet edycję bez dość ważnego trybu obecnego w tej serii od ponad dekady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować