Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Call of Duty: Black Ops 3 bez trybu kampanii na PS3 i Xboksie 360

24 postów w tym temacie

Dnia 28.09.2015 o 13:59, Shinigami napisał:

w każdym razie dobry goj i tak kupi, nawet edycję
bez dość ważnego trybu obecnego w tej serii od ponad dekady :)

Ja bym bez singla nie kupił. Kiepski ze mnie fan. : (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2015 o 14:18, Kadaj napisał:

Ja bym bez singla nie kupił. Kiepski ze mnie fan. : (


Z Twojego nastawienia do gier, wiem, że im prostsze tym lepsze, więc wcale mnie nie dziwi to, że single jest dla Ciebie ważny. Multi pewnie odpaliłeś parę razy w życiu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WOW czyli jeśli ktoś nie lubi gry multi to znaczy że jest głupcem? Chciałbym poznać takiego mądrale który zamiast spędzać czas na inteligentnych rzeczach gra Tylko po multi. Multi nie daje nic ponad to co już było. Tak zawsze poznajemy jakąś historię. Czyli filmów także nie oglądasz bo pewnie są dla głupców? Dla samego multika ja także Coda nie zakupię, uwielbiam single! Dzięki CoD- grałem w takie gry jak Snajper Ghost Warrior i pewnie zagram w jej kolejną odsłonę bo ona będzie miała Singla. Kupienie gry do samego multika nie ma żadnego sensu skoro poprzednie wersje posiadają to i to. Dlatego ja już nawet nie czekam na COD-a tylko na Wolfensteina (2017 rok:( ) no i w przyszłym roku SGW3. Wracając do COD-a To jest FPS a nie strategia tam nie trzeba myśleć tylko działać. Tona amunicji na jednego przeciwnika nie raz z tym się spotkałem a jak ktoś snajperki używa to znaczy że camper. Dlatego zajefajną alternatywą jest właśnie wyżej wymieniony przeze mnie SGW3:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować