Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

10 minut rozgrywki z Rise of the Tomb Raider

10 postów w tym temacie

Dla takich gier chce mi się jeszcze grać no bez kitu. Błagam tylko jeszcze o jakiś malutki grobowiec gdzieś w Ameryce Łacińskiej albo w Afryce północnej! Hehe. I niech im się odcisk zrobi za taką czasową wyłączność, to x'a nie uratuje jak coś nie chodzi to się firanek nie wymienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Niech to szybko wydają na PC, bo od streamów się oderwać nie będę mógł, gdy wyjdzie na
> konsolach -_-

ja postanowilem nie ogladac juz wiecej gameplay''ow :) nie chce spojlerow, ani poznawac kolejnych lokacji. jestem na ta gre juz tak napalony, ze nie potrzebuje wiecej filmow na zachete ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dziękujemy Drodzy posiadacze konsol "nowej generacji". po raz kolejny trzeba robić downgrade, bo wasze "potężne" maszyny nie uciągną przyzwoitej grafiki. to co prezentuje owy film wygląda gorzej niż poprzedni Tomb Raider na moim wysłużonym sprzęcie w najwyższych detalach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> dziękujemy Drodzy posiadacze konsol "nowej generacji". po raz kolejny trzeba robić downgrade,
> bo wasze "potężne" maszyny nie uciągną przyzwoitej grafiki. to co prezentuje owy film
> wygląda gorzej niż poprzedni Tomb Raider na moim wysłużonym sprzęcie w najwyższych detalach.
>
Twoja wypowiedź jest kompletnie bez sensu i nic nie wnosi do tematu -.- Moim zdaniem nie jest ważne w co i na czym się gra. Czy ktoś gra na PS, Xboxie czy PC w dalszym ciągu jest graczem. Mi osobiście o wiele więcej przyjemności sprawia wyłożenie się na fotelu z padem w łapie, co nie znaczy, że nie gram również na PC...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się zastanawiam nad czym te zachwyty: gra jest ładna, ale nie powala graficznie, AI nie błyszczy, żadnej reakcji przy czmychaniu przez wodę na tym ziąbie (zaraz na początku klipu), jakieś królicze skoki w szóstej minucie... No ja nie wiem czym się tak jarać :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2015 o 13:13, KMyL napisał:

Ja się zastanawiam nad czym te zachwyty: gra jest ładna, ale nie powala graficznie, AI
nie błyszczy, żadnej reakcji przy czmychaniu przez wodę na tym ziąbie (zaraz na początku
klipu), jakieś królicze skoki w szóstej minucie... No ja nie wiem czym się tak jarać
:|

>

Niestety, muszę się zgodzić. Czekałem na tą grę, ale to co widzę, jest rozczarowujące :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2015 o 14:15, Deyala napisał:

pierwsza czesc resetu byla rewelacyjna. niech tylko troche poprawia grafe, dadza fajne
lokacje do zwiedzenia i bedzie grane :)


Pod jakim względem była rewelacyjna?. Imo za dużo akcji, za mało Tomb Raidera - gry, w której bardzo ważną rolę odgrywała eksploracja i zagadki, których w nowej odsłonie było tylko kilka i to na poziomie trudności skierowanym chyba do szympansa. Restart serii poszedł w moim odczuciu za bardzo w stronę Uncharted. Do tego co chwila atakujące informacje na ekranie odnośnie zdobytego xp itd. bez możliwości ich wyłączenia - dla mnie frustrujące.
Osobiście życzyłbym sobie Tomb Raidera, w którym walki jest zdecydowanie mniej. Świetnie byłoby też pobiegać po nowej rezydencji Croft Manor.
Nie twierdzę przy tym, że odświeżona wersja przygód z Larą jest grą złą - to dobra gra akcji, ale w żadnym stopniu nie rewelacyjna. Ja trochę nie tego spodziewałem się po marce TR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować