Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rainbow Six: Siege bez kampanii; Ubisoft wydłuża betę

25 postów w tym temacie

" są zadowoleni z dotychczasowego przebiegu testów - zarówno z napływających opinii, jak i stabilności serwerów oraz systemu matchmakingowego."

No jest z czego... średnio 9 na 10 wizyt w lobby kończy się fiaskiem i czasem na mecz czeka się nawet po 30 minut zanim gra łaskawie się odpali, znajdzie graczy itp.
No ale to Ubisoft widocznie to jest dla nich powod do zadowolenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś w ogóle dostał dostęp? Czytam fora i ciągle żale, że nie przysłali maila. Po cholerę rozdawali te kody jak mają teraz ludzi w dupie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zadowoleni z matchmakingu?! Średnio na mecz się kilkanaście minut czeka! I nawet mapy nie mogę dobrze poznać bo "bitwa" trwa 2-3 minuty i nawet nie wiem co sie dzieje. Nie zamierzam kupować tej gry na ten moment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

System matchmakingowy ssie po całości (przepraszam za potoczne wyrażenie :), ale poza tym gra się całkiem przyjemnie; szczególnie, gdy ludzie na serwerze są chętni do gry drużynowej. Liczę na możliwość grania w trybie kooperacji również we wszystkich trybach; nawet przy współpracy chodzenie po mapie i strzelanie do wszystkiego, co się rusza jest dość nudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2015 o 17:49, Agentix napisał:

Zadowoleni z matchmakingu?! Średnio na mecz się kilkanaście minut czeka! I nawet mapy
nie mogę dobrze poznać bo "bitwa" trwa 2-3 minuty i nawet nie wiem co sie dzieje. Nie
zamierzam kupować tej gry na ten moment.


Mapę możesz poznać sprawdzając obrazy z kamer i dronów, po kilku meczach w zasadzie znasz ją już dość dobrze. Do tego ubisoft wysyłał testującym poradnik taktyczny dotyczący mapy "House", w którym jest zamieszczona mapa całego terenu; domyślam się, że plany budynków prędzej czy później będą dostępne do obczajenia w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Dostęp niby mam, nawet pobrałem, ale gra i tak się nie odpala, więc nie pogram.
Wyłącz uPlay Overlay w ustawieniach, mi pomogło.


Kod do bety do użycia na uPlay:
3CGP-BUW6-PRMA-CHFL
(miałem już kod z Humble Bundle, ten mi nie potrzebny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ktoś w ogóle dostał dostęp? Czytam fora i ciągle żale, że nie przysłali maila. Po cholerę
> rozdawali te kody jak mają teraz ludzi w dupie?

Tak, ja otrzymałem jeszcze przed beta testami. Nie mam preordera ani nie wyrażałem chęci. Nie czaje ale co tam - testuje.
Z lobby jest jakiś spory błąd. Rzeczywiście można czekać wieki jeżeli się nie myśli. Wystarczy wyjść i wybrać mp jeszcze raz i można wejść w kilka sekund. Coś z tym mają nie tak. Jak lobby za długo się ładuje, nie czekajcie.

Od strony samej gry, jest bardzo dobrze. Muszą coś z clippingiem zrobić i będzie ok. Operatorzy mocno się od siebie różnią więc każdy znajdzie coś dla siebie. Jest ich też trochę.

W zasadzie odkąd miałem okazję tę grę sprawdzić mogę powiedzieć jedno - to nie jest typowy shooter i chwała im za to. Poszli do rozum do głowy i nie dostaliśmy takiej kupy jak Vegas. Tyle że wystarczy minimum zorganizowania żeby roznieść drużynę przeciwnika w drobny mak. Więc generalnie dużo ludzi porzuci ten tytuł bo od dawna w grach multi jest tendencja do grania solo (co jest bez sensu). Także najlepiej bawić się będą Ci co mają znajomych z którymi mogą wieczorem popykać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem klucz 26.09 ok godziny 20tej, miło że przedłużyli betę bo za wiele to bym sobie nie pograł. Po zagraniu dalej twierdzę że gra skończy jak Titanfall i Evolve, czyli po paru miesiącach już praktycznie nike nie będzie grał. Przynajmniej na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ktoś w ogóle dostał dostęp? Czytam fora i ciągle żale, że nie przysłali maila. Po cholerę
> rozdawali te kody jak mają teraz ludzi w dupie?

tak, dostalem w czwartek.

gra sie bardzo przyjemnie, chyba kupie. w dodatku gra jest bardzo dobrze zoptymalizowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale to przecież Clancy. Gra z jego nazwiskiem i brak kampanii fabularnej to paradoks. Nawet do Ghost Recon Phantoms zrobili serię webcomiców, żeby naprawić ten błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować