Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Co Ubi pokaże w Lipsku?

24 postów w tym temacie

"Nie wiadomo, czy wszystkie wyżej wymienione tytuły będą ogólnodostępne i czy pojawią się w grywalnych wersjach."

Mi wystarczy jak będzie dostępny: Rainbow Six Vegas, Rayman Raving Rabbids i Rayman Raving Rabbids. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem sobie trailery Assasin''s Creed - jakbym widział Prince''a z T2T :-) Myślałem, że to może kolejna część Prince''a ( ale to przecież niemożliwe ) ale niestety nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2006 o 21:52, WorldWar3PL napisał:

Oglądałem sobie trailery Assasin''s Creed - jakbym widział Prince''a z T2T :-) Myślałem, że
to może kolejna część Prince''a ( ale to przecież niemożliwe ) ale niestety nie...

Dlaczegfo nie ma możliwości kontynuowania POP jak sie skonczyłą T2t b on ie grałem i nie kuoiłem.

A tak licze na Rainbow Six Vegas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

filip zrobia kolejna czesc od nowa z nowa fabula i ksieciem, a t2t konczy sie tak SPOJLER!!!!!
Po pokonaniu wezyra, ktory nie zostal zabity w pierwszej czesci, bo to wcale sie nie wydarzylo, poniewaz prince wszystko wymazal w drugiej czesci, pojawia sie jakby duch kaileeny zlozony z piaskow i mowi ze to koniec twojej podrozy, ze jestes wolny od klatw itd. , zabiera sztylet czasu i leczy twoje ramie. Jednak leczenie nie do konca sie powodzi i z jakis niewiadomych powodow mroczny ksiaze przezywa i zostaja rozdzieleni. Ksiaze proboje wziasc swoja korone, w czym przeszkadza mu jego alter ego i rozpoczyna sie walka w duszy bohatera. Ksiaze nie moze pokonac mrocznego (co symbolizuje ze kazdy ma w sobie troche zla) i ciagle sie mnozy, ale pojawia sie glos farah i on zaprowadza go do swiatla. Ksiaze budzi sie u boku farah, ta sie pyta skad on zna jej imie (nigdy bo tak naprawde nie widziala bo w drugiej czesci ksiaze wszystko wymazal z lini czasu) i ksiaze zaczyna jej opowiadac, i leca napisy koncowe. KONIEC SPOJLERA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oto co mnie interesuje:
Assasin`s Creed - czy będzie X360 oraz jak czy będzie grywalny;
Rayman Raving Rabbids - te króliki sa genialne, już chciałbym w to zagrać, oczywiście w wersję na Wii :) ;
Red Steel - jestem bardzo ciekawy zmian, które zaszły od E3, czytałem bloga twórców RS i podobno grafika jest znacznie lepsza oraz cały czas pracują nad sterowaniem (to jest najważniejsze). Mam nadzieję, że nie zmarnują potencjału jaki ma ta gra;
Settlers DS - myślę, ze od tego jak wypadnie konwersja (i jak się sprzeda) bardzo dużo zależy to jak potoczą się losy kolejnych projektów przeniesienia klasyki z PC (bardziej czekam na Jagged Alliance 2 i na Disciples, o których na razie jest cicho).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2006 o 22:16, Arin napisał:

Oto co mnie interesuje:
Assasin`s Creed - czy będzie X360 oraz jak czy będzie grywalny;


Ubisoft zawsze produkował gry multiplatformowe. Assasin''s Creed jest już nawet zapowiedziany na telefony komórkowe;) Jeżeli polityka firmy się nie zmieniła to AC wyląduje również na x360 a Splinter Cell: Double Agent na PS3. Chociaż z drugiej strony fajnie byłoby gdyby AC został exclusive''em na PS3. Ta platforma potrzebuje świeżych serii. Assasin''s Creed i Heavenly Sword spełniłyby się w tej roli wprost znakomicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to Ubi Soft już dawno przebił Electronics Arts, maja duzo lepsze gry, nie produkuja ich tasmowo co roku wypuszczajac to samo z nowym numerkiem ;)
A z gier na targach najbardziej interesuje mnie nowy Splinter Cell :), chociaz i tak bedzie tam rzadzic jedna gra - Gothic ]I[ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brothers in Arms
Red Steel
Settlers DS
Splinter Cell Double Agent
Te cztery gry najbardziej mnie interesują z całego towarzystwa, mam nadzieję że Ubi poda datę ich premiery :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2006 o 21:46, xRaphaelx napisał:

To chyba nie widziales Assassin''s creeda. :P


Masz rację, nie widziałem.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nowy Rainbow Six ma wyglądać tak jak ten poprzedni (głupi "ukonsolowiony" FPS zamiast bardziej taktycznego podejścia) to jest to najmniej interesująca pozycja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, chwila, geografia. Czy Lipsk jest w Niemczech? Jeżeli tak to może się wbiję. Kartę dziennikarską sobię już załatwiłem, ale z dojazdem gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2006 o 22:00, mike91 napisał:

ja najbardziej licze na nowego splintera sam rulez
a wogóle moze ubi pokaze far cry 2 ?


z tego co mi sie wydaje to crisis ma być tak jakby drugą częścia far cry''a czytłem o tym chyba w cd action ale nie jestem pewien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować