Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Uncharted 4 opóźnione dla pełnowartościowego zakończenia

5 postów w tym temacie

Cokolwiek by to było, chociaż mam nadzieję, że nie będzie to całkowite/definitywne pożegnanie z Nathanem, to jestem spokojny o jakość tej gry.
Oczywiście, jako fan zarówno tej marki, jak i tej firmy, poczekam dłużej, ale wiem, że dostanę coś wartego każdej złotówki ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to nie ma kompletnie problemu. Wręcz taka obsuwa jest nawet mi na rękę, bo i tak nie mam zbyt dużo czasu, aby ukończyć gry, w które gram obecnie, więc dodatkowy czas dla mnie jak i dla twórców z Niegrzecznego Psa wszystkim wyjdzie na dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jak dla mnie to nie ma kompletnie problemu. Wręcz taka obsuwa jest nawet mi na rękę,
> bo i tak nie mam zbyt dużo czasu, aby ukończyć gry, w które gram obecnie, więc dodatkowy
> czas dla mnie jak i dla twórców z Niegrzecznego Psa wszystkim wyjdzie na dobre :)
> Jak dla mnie to nie ma kompletnie problemu. Wręcz taka obsuwa jest nawet mi na rękę,
> bo i tak nie mam zbyt dużo czasu, aby ukończyć gry, w które gram obecnie, więc dodatkowy
> czas dla mnie jak i dla twórców z Niegrzecznego Psa wszystkim wyjdzie na dobre :)

DOKŁADNIE.NIE SKONCZYŁEM BATMANA I WIEŚKA. W MGS V MAM JUZ 70 GODZIN,A MAŁO MI,ZA TYDZIEŃ ONLINE DO MGSV.DO TEGO BETA RAINBOWA NIE TKNIĘTA I W PES16 W MYCLUBIE ZARAZ SETNY MECZ. OBFITE TYGODNIE.MOŻNA POCZEKAĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować