Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pliki Fallouta 4 na Xboksa One zajmują mniej, niż się można spodziewać

14 postów w tym temacie

Na XO czy Pc nie ma granicy bo nie mam wiecej "miejsca''. Problem to maja ps4 ograniczone do 2TB. A w dzisiejszych czasach gra wazaca niecale 4GB dala mi wiecej emocji i radochy niz slon 50GB. Sorry za znaki, pisze z konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, moim zdaniem jest to dowód na to, że gra będzie równie uboga graficznie jak Skyrim w dniu premiery, który wyglądał jak gra pięcioletnia i trzeba będzie ją znowu poprawiać / naprawiać poprzez mody, tekstury, ENB, itp.
Normalka z grami Bethesdy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2015 o 15:11, trancefresh napisał:

Na XO czy Pc nie ma granicy bo nie mam wiecej "miejsca''. Problem to maja ps4 ograniczone
do 2TB.


Działają 4TB. Sprawdzałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.09.2015 o 18:08, Phoenixpl napisał:


W formie DLC platego a cena jego bedzie 3/4 ceny podstawki:P


Nie, w formie bezpłatnych modów na Nexusie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2015 o 18:08, Phoenixpl napisał:

> A potem na PC wyjdzie pakiet tekstur oraz dźwięków który będzie zajmował tyle co
2/3
> gry :P

W formie DLC platego a cena jego bedzie 3/4 ceny podstawki:P

Nope, wyjdą mody które będą za free a gra będzie wyglądała kilkukrotnie lepiej niż pierwotnie, wystarczy spojrzeć na Fallouta 3, Skyrima, Obliviona czy leciwego Morrowinda na modzie w wersjie beta o nazwie Skywind.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słabe prowokacje jak i ich autorzy robią kiepskie kariery na naszym forum. Kolejne takie "kwiatki" nie skończą się tylko upomnieniem, uczciwie ostrzegam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wystarczy pobrać kilka tytułów, by okazało się, że kolejnego nie zdołamy zmieścić.
Ale co to za problem w przypadku gdy dane mozna skasowac i zainstalowac inna gre? Ja rozumiem, ze kazdy jest kolekcjonerem i ma 150 tytulow na plytach, ale chyba nie gra sie we wszystko? Nie mowiac juz o tym, ze jedna z konsol umozliwia gre po minucie/dwoch od wlozenia plytki (z kilkoma wyjatkami), wiec nie ma co narzekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować