Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nie trzeba przechodzić Wiedźmina 3, by zagrać w dodatek Serca z Kamienia

13 postów w tym temacie

Dnia 28.09.2015 o 21:00, Sanders-sama napisał:

Ja bym tam wolał więcej slotów na skille, bo trzeba co chwilę żonglować nimi, albo wywalić
to w diabły jak w W2.

Mi to się marzy zupełnie nowy system rozwoju postaci, chociaż zdaję sobie sprawę, że to niemożliwe. Jak dla mnie najsłabszy element gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2015 o 22:39, KannX napisał:

Czy mi się wydaje, czy na screenach jest Shani? :) Chyba ona, bo ruda i ma na szyji wisiorek
z eskulapem.

Tak, to Shani.
Swoją drogą, CDPR popełniło dość popularny błąd - to nie jest eskulap, tylko kaduceusz. Prawdziwym symbolem medycyny jest laska z jednym wężem, bez skrzydeł (czyli laska Eskulapa, czy Asklepiosa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2015 o 23:37, Madoc napisał:

Swoją drogą, CDPR popełniło dość popularny błąd - to nie jest eskulap, tylko kaduceusz.


A to faktycznie ciekawe. Na dodatek to symbol pokoju i handlu :) Fajnie się dowiedzieć czegoś nowego. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz, zaraz ... Od początku była mowa, ze dodatek jest dla " Wiedźminów " ponad 30 poziom doświadczenia, więc jak zagrać w dodatek bez gry w podstawkę? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2015 o 08:44, lis_23 napisał:

Zaraz, zaraz ... Od początku była mowa, ze dodatek jest dla " Wiedźminów " ponad 30 poziom
doświadczenia, więc jak zagrać w dodatek bez gry w podstawkę? ;)


W formacie "nowa gra - serca z kamienia", tworzona jest przez grę postać losowa na 30 poziomie z ekwipunkiem i skilami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.09.2015 o 10:26, EylembertTigg napisał:


W formacie "nowa gra - serca z kamienia", tworzona jest przez grę postać losowa na 30
poziomie z ekwipunkiem i skilami.

Yhy, chyba, że tak ;)
Wolę jednak sam zdobyć te poziomy i dopiero wtedy podjąć misje z dodatku. Ciekawe jaki poziom będzie wymagany aby zacząć drugi dodatek? 50? Jest to w ogóle możliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2015 o 10:30, lis_23 napisał:

Wolę jednak sam zdobyć te poziomy i dopiero wtedy podjąć misje z dodatku. Ciekawe jaki
poziom będzie wymagany aby zacząć drugi dodatek? 50? Jest to w ogóle możliwe?


Czemu nie? Już w innych grach rpg zdarzało się, że aby grać w dodatek trzeba było mieć określony poziom doświadczenia. Ot taki Baldur''s Gate na przykład ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja kończę powoli Wiedźmina i jak na razie ma wbity 34 poziom. za najsłabszy aspekt gry uważam skalowanie zadań pod poziomy i otrzymywane dzięki nim punkty doświadczenia. jak to jest, że aby wybrać się na Skellige sugerowany jest pozimu 16., zaś już na wyspach otrzymuje się zadania dla poziomu 5-6.? rozwiązanie do luftu, które psuje część rozgrywki, co oczywiście nie przeszkadza w tym, że gra jest boska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować