Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nightfall i zmiany – część 1

27 postów w tym temacie

Dnia 31.07.2006 o 10:40, oOreVenOo napisał:

Ale Koczy ma racje tez bym tego nie zmieniał...

"... bo lubie sobie grać w polskawo zrobione gry".
Możesz mi wyjaśnic jaki jest sens robienia połowicznej polonizacji, jeśli w grze jest opcja ujednolicająca testy z każdej wersji. I to dostepna domyślnie pod jednym klawiszem.
Odpal sobie wersję np. niemiecką i zobacz jak zgrabnie jest to wykonane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po tych beta testach to napewno znerfia (tzn. oslabia) deriwsza - bo on po prostu wymiata jak na razie
event juz sie skonczyl - ale sa ziomki co jeszcze maja te nowe klas ; ale nie moga korzystac ze skilli
z tym sklepikiem to jak sie wpisuje wiek to oni nawet wnikaja w dni (np. jak ktos ma urodziny pojutrze to na razie nie moze zrobic konta na PlayNC - bedzie mogl jak bedzie miec urodziny :P)
ale jak sam Nightfall bedzie lepszy od nowych aren tych co byly w beta testach(mistrzowska robota i ta muzyka i nastroj) - to mozemy sie spodziewac najlepszego dodatku do GW i jeszcze jest pewien filmik na ktorym sie prezentuje wyglad nowej czesci z podtytulem Nightfall - na www.guildwars.pl
Nightfall moze byc najlepszym dodatkiem do Guild Wars :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i mam racje debile! teraz tak gadacie a potem bedziecie zalowac... a po co wam cala polonizacja skoro i tak na angielskich serwerach uzywa sie angielskich nazw skill''i i rzeczy! a jak jest z Diablo 2? Jest gra po polsku a i tak sie uzywa nazw przedmiotow po angielsku! nawet w polsce! i potem sie wszyscy dziwia dlaczego jakis noob nie wie co to jest Victo''s Battle Axe... on zna tylko Zwycięski Bitewny Topór! a jak sie zmienia jezyk to przeciez odrazu na angielski... i ja tu nie msle os sobie bo anglika znam bardzo dobrze ale mam namysli tu nowych graczy! postawcie sie na ich miejscu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2006 o 14:35, Koczy napisał:

i mam racje debile!

Trzymaj język na wodzy.
Słyszał waść o polskich dystryktach?
Niepotrzebna ci polonizacja? nie używaj. Nikt nie będzie cię zmuszał do zmiany języka. Podobnie jak do gry z "nubami", panie pr0-skillz-mastah-playerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno...
Victo''s Battle Axe... on zna tylko Zwycięski Bitewny Topór!
Hahahahah!!!11 Coś krucho z tym angielskim u ciebie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować