Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Uncharted: The Nathan Drake Collection – dziś debiut dema gry

11 postów w tym temacie

Żadnego dema.
Te kilka dni jeszcze poczekam i zaczynam powtórkę.
Dla mnie jak i dla większości, którzy grali we wszystkie części Uncharted, demko jest niepotrzebne.
Wiemy o co chodzi ;))
Natomiast, wszystkim, którzy jeszcze nie mieli do czynienia z tą serią, polecam spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem sobie. Krótkie trochę, ale może to lepiej. Jak dla mnie tak właśnie powinien prezentować się także od strony graficznej chociażby remaster The Last of Us, a tak to Kolekcja Nathana Drake''a będzie naprawdę dobrą inwestycją nawet jeśli grałem we wcześniejsze odsłony na PS3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też już zagrałem i jak dla mnie, szału graficznego nie ma ... Nie pamiętam tylko, czy w oryginalnej wersji jest DoF podczas celowania, walki.

A offtopując: zagrałem sobie na PS4 w demo Dying Light ale coś mi się strasznie tam nie podobało ( poza sterowaniem ) i z ciekawości zainstalowałem pełną wersję na Steam i po ok. dwóch godzinach gry stwierdzam, że wersja na PS4 jest strasznie biedna graficznie. Tak oto zwątpiłem w moc obliczeniową PS4 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2015 o 16:21, lis_23 napisał:

Nie pamiętam tylko, czy w oryginalnej wersji jest DoF podczas celowania, walki.

Na pewno w trakcie celowania byl. Pamietam, ze mi sie to podobalo ;). Zreszta, ponizszy screenshot z jednym z najslynniejszych drzew w grach (huehuehue :P ) potwierdza:

http://i.imgur.com/P6PHrbQ.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem właśnie w demo i jestem pozytywnie nastawiony. Do tej pory nie miałem szansy pograć w Uncharted więc chętnie przytulę komplet. W TLoU grafika bardziej mi sie podobała ale i tutaj jest dobrze (przez pryzmat PS3 ofc). Ciągłe komentarze bohaterów również bardzo na plus chociaż ang dubbing pewnie znacznie bardziej pasuje.

A dzisiaj dorwałem remaster God of War :) - jak na razie bardzo mi się podoba.


> i po ok. dwóch godzinach gry stwierdzam, że wersja na PS4 jest strasznie biedna graficznie.
> Tak oto zwątpiłem w moc obliczeniową PS4 ;)

Dying Light na konsolach wygląda beznadziejnie to fakt, a i sama gra mi osobiście w ogóle się nie podobała (przetrwałem 2h i jednak się nie przekonałem). Nie jest to jednak wina konsoli tylko Techlandu - po tym co pakazało DriveClub, The Order, Wiedźmin(srednia optymalizacja wina CDPR ale grafika b.dobra) i nadchodzący U4 nigdy nie zwątpię w moc tej niepozornej konsoli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja po demie uznałem, że nie warto płacić za to 290 zł. Poczekam pół roku i nabędę używkę za 100+zł ;)

A Dying Light bardzo mi się spodobał. Myślałem sobie: " kolejna gra o zombie? Zieeew! " ;) a tymczasem gra się całkiem fajnie, bo i mechanika jest ciekawa ( parkur, zmęczenie po kilku ciosach, podział na dzień i noc, itp. ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2015 o 10:41, lis_23 napisał:

Ja po demie uznałem, że nie warto płacić za to 290 zł. Poczekam pół roku i nabędę używkę
za 100+zł ;)


Tanio nie jest, ale z tym 290, to trochę przesadziłeś ;) Chyba, że miałeś na myśli Edycję Specjalną ? Podstawowe wydanie Uncharted: The Nathan Drake Collection, można kupić za 239 -249 PLN. Jak się nie śpieszy, można poczekać na używki ;D Natomiast w Dying Light gara się świetnie i nie mogę się doczekać Dying Light: The Following.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.09.2015 o 13:24, elmartin napisał:


Tanio nie jest, ale z tym 290, to trochę przesadziłeś ;) Chyba, że miałeś na myśli Edycję
Specjalną ?


Tak, miałem na myśli Edycję Specjalną ;) Mam nadzieję, że i ona będzie kiedyś w używkach ;)

Dnia 30.09.2015 o 13:24, elmartin napisał:

Natomiast w Dying
Light
gara się świetnie i nie mogę się doczekać Dying Light: The Following.


Jestem podobnego zdania :P Mam jeszcze pytanko z offu, dotyczące DL: czy jak zakupię Seasons Pass to czy w jego cenie dostanę później The Following?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2015 o 13:59, lis_23 napisał:


Jestem podobnego zdania :P Mam jeszcze pytanko z offu, dotyczące DL: czy jak zakupię
Seasons Pass to czy w jego cenie dostanę później The Following?

>

Tak, mówili o tych "chłopaki" z Techlandu
Dla posiadaczy Season Passa, gratis;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować