Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

RollerCoaster Tycoon World zadebiutuje jeszcze tej jesieni

6 postów w tym temacie

> Matko to już 16 lat? Czuje się staro :/ Pamiętam jak się zagrywałem w pierwszą część
> super gra.

A co pamiętasz najbardziej? :) Bo ja szukanie sprzątaczy i przerzucanie ich do wyjścia z kolejek górskich, gdzie klienci parku rzygali po zbyt intensywnych wrażeniach :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2015 o 09:30, Zaix_91 napisał:

A co pamiętasz najbardziej? :) Bo ja szukanie sprzątaczy i przerzucanie ich do wyjścia
z kolejek górskich, gdzie klienci parku rzygali po zbyt intensywnych wrażeniach :<


Ja zawsze miałem sprzątaczy krążących tylko w obrębie wyjścia z co ciekawszych "atrakcji". I wtedy było w miarę czysto ;-)

Pojawienie się nowej części gry cieszy, choć RCT 3 jako 3D to już "nie było to", bardzo szybko mi się znudziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Pojawienie się nowej części gry cieszy, choć RCT 3 jako 3D to już "nie było to", bardzo
> szybko mi się znudziło.

A mnie się wydaje, że to właśnie "było to" :)
Według mnie trójka była takim RCT1 w trójwymiarze i zachowała cały urok i zalety pierwowzoru. Być może właśnie była zbyt podobna więc osoby, które wcześniej zagrywały się w RCT1 szybko nudziły się tym samym w RCT3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@One_of_the_Many

Racja. Mi się RCT3 podobał jak pozostałe. I był całkiem ładny. Więc nie rozumiem zarzutów innych. :D

@Zaix_91

Ja to brałem losowych ludzi i wrzucałem ich do wody albo przebijałem dzieciom balony. Tak, wszystko ze mną w porządku. :P Nie no, zazwyczaj jak to robiłem to męczyło mnie sumienie. XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować