Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Hitman zadebiutuje 11 marca z trzema lokacjami

8 postów w tym temacie

Wait... 3 lokacje, 6 misji za 200zł? (na ps4 będzie pewnie drożej) Czy ktoś upadł kompletnie na głowę? I do tego to ma być ta większa zawartość przez którą przesunęli premierę? Normalnie miało być co... 200zł za 1-2 lokacje i 2-4 misje?

Gratulacje dla IO Interactive. To będzie pierwszy Hitman którego nie kupię na premierę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedlugo beda sprzedawac intro gry (filmik) osobno, wydawac miesiac pozniej tutorial, nastepnie kolejne misje i zakonczenie 2 lata pozniej.

Mialem kupic. Teraz na pewnow tej formie nie kupie. Moze kupie, kiedy wszystko juz wyjdzie chyba, ze beda juz wtedy kolejne ciekawe gry. W takim wypadku pewnie wrocilbym do hitmana jak wyjdzie wszystko i w promocji.

Glupote odwalili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak długo czekałem to poczekam jeszcze trochę. Kupi się gdy już wszystko wypuszczą. Chociaż i tak mogą mieć sporo kasy za Hitmana, ile to młotków kupowało MGS Ground Zeroes by móc zaliczyć to demo. Tu może będzie podobnie, a jak się nie sprzeda to zrobią może jak ci od nowego Trine mówiąc że gra się źle przyjęła i dalszej części nie będą robić. Zostawiając ludzi z niekompletna grą. Jak tu by było podobnie że odpuścili by hitmana za słabą sprzedaż to bardzo dobrze ja płakał nie będę, a ludzie co kupili niech plują sobie sami w twarz gdy ich inaczej mówiąc wydmuchają z kasy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam jesteś młotek. Ground Zeroes od początku nie był pełnoprawną częścią gry, a wielką piaskownicą, gdzie możesz to samo zrobić na wiele sposób. Poza tym nie wiem jak na konsole, ale na pc gra była w dużo niższej cenie. Skoro porównujesz obie do siebie i się od tej części odbijasz to sam jesteś sobie winny, że nie czytałeś co to ma być za gra.

A co do Hitmana, to radzę poczekać na zbiorcze wydanie, bo póki co to kpina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Sam jesteś młotek. Ground Zeroes od początku nie był pełnoprawną częścią gry, a wielką
> piaskownicą, gdzie możesz to samo zrobić na wiele sposób. Poza tym nie wiem jak na konsole,
> ale na pc gra była w dużo niższej cenie. Skoro porównujesz obie do siebie i się od tej
> części odbijasz to sam jesteś sobie winny, że nie czytałeś co to ma być za gra.
>
> A co do Hitmana, to radzę poczekać na zbiorcze wydanie, bo póki co to kpina.
Co tu ma piernik do wiatraka jaka była cena GZ ludzie płacili za demo które zaprezentowano na E3 jak kojarzę. To czy było to ziarnko piasku z gry która miała być później nie ma znaczenia liczy się fakt że płacono za coś co powinno być darmowe. W dodatku całkowicie olałeś TRINE które podałem to już była pełnoprawna gra podzielona na części i firma se na ludzi wypięła z Hitmanem też możne być to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować