Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pierwszy numer magazynu Crafter w kioskach. To coś dla fanów Minecrafta

6 postów w tym temacie

"tak, takie osoby też istnieją" - np. ja. Nadal nie mnie do tej gry nie ciągnie i nie skorzystam z tego czasopisma. Według mnie pomysł nietrafiony ale przyszłość pokaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z biznesowego punktu widzenia taka gazetka to sprytne posunięcie. Jednakże treść może nie być zadowalająca dla tej nielicznej starszej części Minecraftowych graczy, a z takimi ja się identyfikuję i osobiście pisemka nie kupię. Z resztą tytuł na okładce "Jak pójść w ślady gwiazd" podziałał na mnie jak płachta na byka jeszcze bardziej zniechęcając do kupna, ale rozumiem cwaną zagrywkę marketingową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nagle CD-Action stracił w moich oczach... dobrze, że od ponad roku i tak już go nie kupuję. Dzieciarnia pewnie kupi, ale powiedzmy sobie szczerze - pomysł sam w sobie jest głupi, choć portfele redakcji pewnie nie będą narzekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Gumisiek2
Gimnazjum? Nie znam ani jednego gimbusa, który by grał w minecrafta. W gminazjach gra się w wiedzminy i ogląda grę o tron, bo są to produkcje ,,dorosłe" czyli, że się tam klnie, wyrzyna i oczywiście jest te ,,dojrzałe" pokazanie seksu. Trzy rzeczy na którym gimbusom najbardziej zależy.

Minecraft jak już, to podstawówka. Może ew. początek pierwszej klasy gimbazy. Poza tym fpsy są jeszcze popularne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować