Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sześć gier, które powinny otrzymać kontynuacje

36 postów w tym temacie

Dnia 01.10.2015 o 08:16, lis_23 napisał:

Wiesz, mi się akurat te " tasiemce " od Ubi podobają - vide AC, więc nie mam nic przeciwko ;)


Co kto lubi. O gustach się nie rozmawia.
Dla mnie, AC skończyło się na 2 części :)

Dnia 01.10.2015 o 08:16, lis_23 napisał:

Napisałem wyraźnie, ze gra nie powinna zatracić tego, co posiadała pierwsza część.


Niestety w przypadku ubi bywa z tym różnie. IMHO maja czasem udane, ciekawe przedsięwzięcia (FC3, For Honor zapowiada się nieźle) ale granie co rok w tę samą grę robi się nudne (seria AC, FC4), a niektóre marki po prostu zamordowali (Splinter Cell, PoP) :)

Dnia 01.10.2015 o 08:16, lis_23 napisał:

Nie muszą nawet jakoś szczególnie zmieniać podejścia, wystarczy więcej swobody i terenów
do eksploracji ( ach, chciało się iść na miasto ;) ). Przez x miesięcy czytałem o tym,
jaka ta gra jest zła i słaba, dopóki sam nie zagrałem i nie wyrobiłem sobie własnego
zdania. Gra jest zbyt liniowa, ale gameplayu jest całkiem sporo, a i bywa on trudny (
jedna z wymian ognia sprawiła mi na prawdę spore trudności na padzie ;) ).


Gameplayu jest całkiem sporo ale zasadza się na jednym i nie ma żadnego zróżnicowania.
Cała gra to:
oglądasz film
strzelasz w korytarzowym poziomie
oglądasz film
strzelasz w korytarzowym poziomie
oglądasz film
oglądasz film
strzelasz w korytarzowym poziomie
oglądasz film
strzelasz w korytarzowym poziomie
oglądasz film
oglądasz film
Muszą go znacznie urozmaicić żeby gra była naprawdę dobrą grą.
A że trudny? Strzelanka na padzie - i wszystko jasne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2015 o 08:51, Phobos_s napisał:


Co kto lubi. O gustach się nie rozmawia.
Dla mnie, AC skończyło się na 2 części :)

A dla mnie dopiero trójka jest najlepsza ;) Unity też sporo dodaje i jest chyba najbardziej klimatyczne ( ach, ten Paryż ). Nie mogę się już doczekać Syndycate.

Dnia 01.10.2015 o 08:51, Phobos_s napisał:

Niestety w przypadku ubi bywa z tym różnie. IMHO maja czasem udane, ciekawe przedsięwzięcia
(FC3, For Honor zapowiada się nieźle) ale granie co rok w tę samą grę robi się nudne
(seria AC, FC4), a niektóre marki po prostu zamordowali (Splinter Cell, PoP) :)

FC też jest fajne, chociaż wolę AC ;) For Honor mnie nie kręci, bo to tytuł nastawiony na multi, którego nie cierpię ;) Ostatni Splinter Cell jest całkiem fajny, tylko szkoda PoPa, chętnie zagrałbym w kontynuację wersji z 2008 roku, którą ogrywam po raz kolejny na X360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2015 o 08:59, lis_23 napisał:

For Honor mnie nie kręci, bo to tytuł nastawiony na multi, którego nie cierpię ;)


Ja też nie lubię mulit. W przypadku For Honor bardziej chodziło mi o sam pomysł na tematykę i projekt.

Dnia 01.10.2015 o 08:59, lis_23 napisał:

Ostatni Splinter Cell jest całkiem fajny


Z tym, że to już w sumie nie SC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Legacy of Kain.

Stara, dobra, niedoceniona i prawie zapomniana (fabularnie fantastyczna, voice acting perfekcyjny - Simon Templeman, Michael Bell, niestety zmarły już Tony Jay...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2015 o 20:11, Lycz napisał:

Giants: Citizen Kabuto


http://www.first-wonder.com - sequel nie powstanie ze wzgledu na prawa autorskie, ale ekipa odpowiedzialna za G:CK zbiera kase na "duchowego spadkobierce". Nawet o Majorce wspomnieli ;)

Mnie brakuje kilku sequeli:
- The Great American Cross-country Road Race: gierka z czasow Atari. Polaczenie wyscigow z elementami strategii ("jak pojade tedy, to potem musze nadlozyc troche drogi, ale nie jade przez snieg, wiec bedzie szybciej"). Godzinami sie w to zagrywalem.

- Jedi Outcast: Jedi Academy bylo ok, ale nie wciagnelo mnie juz tak pod wzgledem fabularnym. Mdle postaci, przewidywalna fabula... to juz nie to samo.

- Castlevania: ale nie te wspolczesne wersje, ktore z Castlevania nie maja nic wspolnego. Mowie o "prawdziwej" Castlevanii, platformowce ze starych konsolek. Circle of the Moon z GBA to dla mnie jedna z najlepszych gier wszec czasow.

- TIE Fighter: bo to byla chyba najlepsza strzelanina kosmiczna (i jedna z najlepszych gier ze swiata SW) w jaka mialem przyjemnosc grac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja wspomnę o "Middle-earth: Shadow of Mordor". Bardzo chciałbym zobaczyć jej sequel. Jak dla mnie ta gra pomimo miałkiej linii fabularnej, miała fenomenalny gameplay. Pod koniec możliwości podejścia do jakiegoś starcia szły w dziesiątki. Aż szkoda, że nie bardzo było co robić... Nic tylko dać więcej i trudniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warcraft, Bitwa o Śródziemie, Battle of Dune, Settlers (w stylu 4), Gothic (remake łączący pierwszą część z drugą może?), Homeworld lub Starmageddon (brakuje porządnego rtsa w tym stylu), DoW... Długo wymieniać :D

Większość gier nie dostanie kontynuacji niestety ze względu na różne problemy i duże koszty dające jednak mały zysk :/ Nie zmienia to, że byłoby miło, jakby powstała jakakolwiek porządna kontynuacja tych gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech Sony zrobi kolejną część Crasha Bandicota lub chociaż zrobią remaster wszystkich części z prawdziwego zdarzenia, a będę ich wielbił po wsze czasy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2015 o 14:16, lis_23 napisał:

Niech Sony zrobi kolejną część Crasha Bandicota lub chociaż zrobią remaster wszystkich
części z prawdziwego zdarzenia, a będę ich wielbił po wsze czasy ;)

Kupiłem ostatnio chrześniakowi na PS2 za jakieś 30 zł. W ciągu godziny wołał mnie 6 razy bo nie mógł czegoś przejść. Ja w sumie nie byłem lepszy. :D Kiedyś to robili platformówki :D Taaak, crash w HD i z lepszym sterowaniem by się przydał. :)

Ja bym z chęcią zobaczył znowu Bitwę o Śródziemie i Jedi Academy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2015 o 14:34, Rick napisał:

Kupiłem ostatnio chrześniakowi na PS2 za jakieś 30 zł. W ciągu godziny wołał mnie 6 przy
bo nie mógł czegoś przejść. Ja w sumie nie byłem lepszy. :D Kiedyś to robili platformówki
:D Taaak, crash w HD i z lepszym sterowaniem by się przydał. :)

Heh, ja w to grałem w drugiej połowie lat 90-tych oraz w 2000-tysięcznym, gdy sam miałem PSX. Ograłem nawet świetne wyścigi ;) Jakby zrobili taki remaster jak teraz z Uncharted to dałbym każde pieniądze ;)
P.S: chyba na PS3 ;)

Dnia 06.10.2015 o 14:34, Rick napisał:

Ja bym z chęcią zobaczył znowu Bitwę o Śródziemie


O tak, niestety, EA straciło licencje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować