Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Poznaliśmy październikowe gry w PlayStation Plus, z oferty znika Driveclub

9 postów w tym temacie

W SONY muszą mieć bardzo wesołą atmosferę skoro kolejny raz wrzucają na plusa indyki w momencie gdy live rozchulał się na dobre ze swoimi perełkami. Plus ratuje tylko ostatnio Styx. Śmiech na sali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było, że Polaczki to tylko wiecznie niezadowolone biedaki cebulaki, powiem coś miłego. Super meat boy to naprawdę rewelacyjna gra, a w Broken Age od dawna chciałem zagrać (btw, to obie części czy tylko pierwsza?), więc dla mnie nic straconego. To wciąż i tak jest warte tych dwustu złotych rocznie, nawet jak nie ma Black Flaga, czy GTA V. Osobiście nie pogardziłbym jakiś starociem/klasykiem typu Tactics ogre albo Corpse party.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> W SONY muszą mieć bardzo wesołą atmosferę skoro kolejny raz wrzucają na plusa indyki
> w momencie gdy live rozchulał się na dobre ze swoimi perełkami. Plus ratuje tylko ostatnio
> Styx. Śmiech na sali.

Nie zapominaj, że bodaj wszystkie gry, za które teraz tak chwalą Games with Gold, już dawno temu pojawiły się w Plusie. A i gry na X1 są równie tymczasowo dostępne jak w Plusie - nie na zawsze jak w przypadku X360.

Ten miesiąc średnio mi pasuje, ale Kickbeat jest miodzio. I tak mam zbyt wiele gier do ogrania na liście, żeby narzekać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

^THIS

Zdecydowanie żałuję, że przestali wrzucać gry z PS1/PS2/PSP. Wybornie bawiłem się, grając w Super Stardust Portable czy Silent Hill. No i całą trylogię Resident Evil dali, podobnie jak Crash Bandicoot i CTR do tego. Teraz na siłę szukają rzeczy z oferty nieklasycznej, kiedy tyle perełek jeszcze czeka. No ale od czego są promocje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2015 o 10:35, Karfein napisał:

Zdecydowanie żałuję, że przestali wrzucać gry z PS1/PS2/PSP. Wybornie bawiłem się, grając
w Super Stardust Portable czy Silent Hill. No i całą trylogię Resident Evil dali, podobnie
jak Crash Bandicoot i CTR do tego. Teraz na siłę szukają rzeczy z oferty nieklasycznej,
kiedy tyle perełek jeszcze czeka. No ale od czego są promocje :)

Jak wrzucali klasyki, to ludzie narzekali, że wrzucają klasyki.
Jak wrzucali gry AAA, to były narzekania, że ludzie już to mają kupione wcześniej na płytach lub w wersjach cyfrowych.
Jak wrzucają indyki, to narzekania nadal są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ufff, a już się bałem, że plotki w sprawie Assassin Creed: black flag się potwierdzą i dostaniemy go w ofercie, ale naszczescie nic z tych rzeczy. Oferta ciekawa, w nic z tego nie grałem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Żeby nie było, że Polaczki to tylko wiecznie niezadowolone biedaki cebulaki, powiem coś
> miłego.

Cokolwiek miłego powiesz nie zmaże to Twojego karygodnego zachowania.

Co do plusa, zauważ że PS3 miało bardzo dobrą ofertę. Świetne tytuły (prawie zawsze jeden duży tytuł co miesiąc), w zasadzie był od tego i od zniżek bo multi było normalnie dostępne.
W tym czasie Microsoft sobie zlewał bo miał większość rynku i przepłacił swoją arogancję tym że oddał większość rynku Sony.

Teraz Sony zdobyło rynek i co? PSN jest strasznie niestabilny (więcej nie działa jak działa kiedy próbuje go odpalić wieczorami), PS+ jest wymagany żeby w ogóle zagrać w multi (a że nie ma ciekawych gier multi, anulowałem 2 miesiące temu abonament) a co miesiąc rzucają jakieś indyki.
O ile lubię rynek Indie o tyle zarówno na PS-ie jak i Steam indyki to zalew śmierdzącej kupy w której czasem ukryje się kilka perełek. Steam ma jeszcze gorzej bo wpadli na pomysł z Early Access i nie pozwalają tego wyfiltrować więc przeglądając ofertę gier - w zasadzie non stop trafiam na niedokończone gry które mnie nie interesują.

Ogólnie od 2 lat zarówno PS jak i Steam to siedlisko chłamu branży gier i zaczynam unikać obie usługi jak ognia gdzie kiedyś korzystałem z nich regularnie.

Nic dziwnego że ludzie są niezadowoleni z PS+. Dużo gorsze gry niż kiedyś, dużo gorsza oferta (wymóg do grania w multi) a obietnica że za te pieniądze poprawią PSN się nie spełniła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.10.2015 o 12:28, dariuszp napisał:

O ile lubię rynek Indie o tyle zarówno na PS-ie jak i Steam indyki to zalew śmierdzącej
kupy w której czasem ukryje się kilka perełek. Steam ma jeszcze gorzej bo wpadli na pomysł
z Early Access i nie pozwalają tego wyfiltrować więc przeglądając ofertę gier - w zasadzie
non stop trafiam na niedokończone gry które mnie nie interesują.


To są ludzie, którzy przeglądają ofertę steam? Ja poza stronę główną się nie zapuszczam, a rekomendacje mam ze stron branżowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować