Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin’s Creed Syndicate będzie miało mikrotransakcje

47 postów w tym temacie

Dnia 02.10.2015 o 17:44, Gumisiek2 napisał:

Zdążyłem odpowiedzieć na ten "argument", zanim jeszcze napisałeś tego posta.


"Argument"? Hmm, w takim razie wychodzi na to, że ja decydując o tym czy skorzystam czy nie to już jestem dymany? Tak jest według ciebie?
Nikt ciebie do niczego nie zmusza, a robisz dramat jak stara baba :D

Dnia 02.10.2015 o 17:44, Gumisiek2 napisał:


@Ring5

> Takie, jak napisalem - czas to pieniadz. Nie masz czasu (checi/cierpliwosci) na
grind i zbieranie 1500 paczek w Black Flag, placisz za ich jednorazowe odblokowanie.

Rotfl, gry jako hobby dla bogatych lub mających mnóstwo wolnego czasu :D


Cii, nie mów tu o ludziach grających w dowolne multi i kupujący gold/gemy, albo power leveling. Oni nie mają czasu, czy są bogaci? A może jedno i drugie?

Dnia 02.10.2015 o 17:44, Gumisiek2 napisał:

Oby tylko inne branże nie wzorowały się zbytnio na takim czymś, bo jeszcze kupując hamburgera
będę musiał przed zjedzeniem udać się na pole, fermę, serownię oraz do piekarni. Albo
dopłacić.


To porównanie jest z .... wyjęte po prostu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2015 o 18:46, Makoko napisał:

Ja nie mogę... patrzę na te komentarze i płacze, że są tu ludzi któzy nie potrafią zrozumieć,
że kiedyś używano kodów do przyśpieszania sobie rozgrywki, a teraz ktoś wymyślił sobie,
że zamiast kodów wprowadzi opłaty za to co od zawsze było darmowe. Uważam, że należy
jak najmocniej sprzeciwiać się temu, bo jest to zwykły skok na kasę, takie rozwiązania
nie powinny mieć racji bytu.


Kiedyś używano kodów, kiedyś jak ktoś używał kodów, to był uznawany za lamera. No, ale teraz każdy chce być pierwszy, żeby się pochwalić jak to on szybko grę przeszedł i czego w niej nie zrobił.
Tak bardzo brakuje ci kodów? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2015 o 18:46, Makoko napisał:

Ja nie mogę... patrzę na te komentarze i płacze, że są tu ludzi któzy nie potrafią zrozumieć,
że kiedyś używano kodów do przyśpieszania sobie rozgrywki, a teraz ktoś wymyślił sobie,
że zamiast kodów wprowadzi opłaty za to co od zawsze było darmowe. Uważam, że należy
jak najmocniej sprzeciwiać się temu, bo jest to zwykły skok na kasę, takie rozwiązania
nie powinny mieć racji bytu.

To że coś od zawsze było darmowe nie oznacza, że musi być wiecznie darmowe, zwłaszcza w kontekście oprogramowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz kody stały się płatne, a co będzie płatne potem?

Widzę to wszystko jako sposób krok po kroku, podnoszenie poprzeczki żerowania na kosumentach, jak bardzo pozwolą na dojenie.

Dlatego uważam, że takie chore pomysły należy dusić w zarodku, żeby się studia nie rozpędzały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2015 o 18:46, Makoko napisał:

Ja nie mogę... patrzę na te komentarze i płacze, że są tu ludzi któzy nie potrafią zrozumieć,
że kiedyś używano kodów do przyśpieszania sobie rozgrywki,


A mnie dziwi, ze niektorym tak ciezko pojac, iz moga byc osoby majace odmienne zdanie. I ze, wbrew pozorom, nie jest to cos zlego.

Mikroplatnosci w grach nie sa niczym nowym, istnieja od lat i biadolenie, ze teraz jest do bani, a kiedys to bylo super, jest przejawem braku znajomosci tematu (co zreszta napisalem wyzej). Ciekawe, czy tak samo narzekales, ze kiedys trzeba bylo kupic pisemko, zeby dostac dyskietke z wersja demo gry? Bo ja nadal takich dyskietek troche mam, m.in. z demem Jungle Strike, Descenta, Cannon Fodder 2, XCom: TftD i paru innych gier. A to tylko dyskietki, potem weszly plyty CD i dopiero sie zaczela jazda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mikrotransakcje są niemal wszędzie, za każdym rogiem je widzę (szczególnie w gry na Andorida). Nie rozumiem ludzi, którzy ładują w swój ukochany produkt całe portfele tylko po to, aby mieć lepszy sprzęt, albo przyspieszyć pewne czynności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś wydawało mi się że te grindowanie to główny cel , jak chciałeś mieć coś fajnego to trzeba było na to pracować .
Mogłeś wpisać kod i mieć super broń itp. ale ta przewaga nie dawała radości , wśród grupy kolegów fajnie było się pochwalić że jest się najlepszym i to uczciwie - każdy kto przeszedł grę musiał przejść to samo i wiedział że to coś .

Teraz można spotkać 2 typy gracza , takiego który przeszedł uczciwie i takiego co miał kasę i chociaż gry mulitpalyer to już górująca część graczy gdzie grają miliony to mam wrażenie że i tu w pudełku mojego odpoczynku od świata wgryzają się podziały na lepszych i gorszych .

Żal mi ludzi którzy bronią takich praktyk , nie rozumiecie co oni niszczą , teraz to gra zaczyna się dostosowywać do gracza a nie gracz do gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować