Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Przedłużona beta Rainbow Six: Siege przedłużona ponownie

9 postów w tym temacie

Dnia 01.10.2015 o 12:55, Piotr13PL napisał:

I dobrze, bo dopiero od wczoraj da sie normalnie dołączyć do innego trybu niż Terrorist
Hunt

Ja miałem odwrotnie. W Terrorist Hunt grałem samotnie, bo miałem dość czekania, a podstawowy tryb wyszukiwało mi całkiem sprawnie. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli gracie solo to bardzo częste są problemy z grami. U nas 5 osób w party i za każdym razem praktycznie od początku tej bety odpala i mutli i hunt. Dla mnie mogą dołożyć map, osłabić tarcze i gierka jest praktycznie gotowa. Fajna ekipa na TS i godzinki lecą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2015 o 16:10, haderQ napisał:

Dla mnie mogą dołożyć map, osłabić tarcze i gierka jest praktycznie gotowa.

Moim zdaniem tarcze są spoko. Nie chronią przed ładunkami wybuchowymi, a tak się pochwalę, że zastrzeliłem raz jednego przez otwór (fakt, że był ledwo żywy jak go spotkałem), więc nie wiem co można jeszcze osłabić. W końcu taka miała być ich rola, że jeden idzie z tarczą, reszta za nim. Chyba że nikt z takiego wężyka nie zauważy bombek, albo przeciwnika zachodzącego z flanki to mają problem. ;p
No, a co do reszty to praktycznie to właśnie tak zrobią. Nie będzie kampanii fabularnej (dlatego ja tej gry nie kupię za szybko, w ostateczności w jakiejś -75% promocji, to przecież Clancy!), więc pewnie poza jakimiś wariacjami na temat tych dwóch trybów i oczywiście animacji "operatorów", o których beta wciąż przypomina, raczej nie będzie nic nowego. Map w dniu premiery ma być 13.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować