Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

THPS5 mocno zabugowane nawet po patchu ważącym 7 GB

10 postów w tym temacie

Dnia 01.10.2015 o 13:27, philipo napisał:

To jakaś kpina, jak można było tak zeszmacić te zacna serię ?!

Activision ma licencję na wykorzystanie wizerunku TH do końca 2015 roku, więc wiadomym było, że będą chcieli zarobić ten ostatni raz na marce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to troche im nie wyjdzie, jesli wydaja taki szmatlawiec zabugowany ;D.

Nie lepiej by bylo wypuscic gre chocby ten miesiac pozniej i poprawiajac jakosc produktu? Nawet jesli okres sprzedazy bylby krotszy, to lepsze oceny branzowe sprawilyby, ze gra sprzedalaby sie lepiej.

PS. Chodza sluchy, ze na plycie nie ma calej gry i dopiero sciaga sie w patchu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wstyd. Taka cudowna seria, szczególnie trójka która zbierała dziesiątki. Ale i tak najmocniej graliśmy w dwójkę z kolegami. No cóż, idę posłuchać Bad Religion na otarcie łez i Powermana 5000 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jeśli chodzi o tę serię to istnieje tylko 5 części wartych uwagi bo reszta eh...

THPS 1 - grałem u kumpla
THPS 2 - mam na PC
THPS 3 - mam na PC
THPS 4 - miałem ale płytkę trafił szlag
THUG 2 - podobnie jak powyżej i nie mogłem odpalić tego ani na win 7 i win Vista z czym nie mam problemu z THPS 2 i 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz Activision mogłoby dla mnie umrzeć. Ta gra z dnia na dzień upadała coraz niżej, a teraz sięga samego dna. To przykre, że mówię tak o grze z jednej z moich ulubionych serii, ale to jakaś paranoja. Mogli darować sobie nazywanie tej karykatury mianem Pro Skater (do tego 5). Najwidoczniej gry o Tonym Hawku nie mają prawa istnienia bez Neversoft. Smutłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować