Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

W Just Cause 3 znajdziecie jeden z największych światów w historii gier

6 postów w tym temacie

> "...gdy Just Cause 3 ukaże się na PC, PlayStation 3 i Xbox One."
>
> Szkoda, że nie będzie na PS4 :((( ...

Poprawione! Dzięki za czujność. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. kiedy poprawicie logowanie ze strony artykułu? Ciągle lądujemy na białej stronie.

2. O ile pamiętam, to samo mówili o Just Cause 2. Że to będzie największy otwarty świat w grach komputerowych. No i był... i co z tego? Ten największy świat był martwy i nieciekawy. Pełny lokacji robionych copy-pastego i pustych przestrzeni.

Także o ile podziwiam ich upór o tyle nie rozumiem po co w to brną? Chyba wszyscy się zgodzą że lepszy mniejszy, skondensowany i ciekawy świat niże kawał pofałdowanej pustej płaszczyzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

generalnie nie jestem fanem sandboxow, a w dodatku nie przeszedlem zadnej czesci JC, ale po swietnym Mad Maxie, czyli grze tego samego studia, zainteresowalem sie tytulem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I to jest w tej chwili najbardziej oczekiwana przeze mnie gra do końca tego roku, za JC3 stoi dopiero Fallout4 :D W JC2 było dużo nawiązań do różnych filmów i seriali, chciał bym więcej tego w JC3. Wiadomo każdy sandbox po pewnym czasie robi się nudny, ale dzięki modom czas gry znacznie się wydłuża, tutaj myślę że 200 godzin będzie nabite lekko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować