Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zaproszenia na betę Need for Speeda rozesłane

13 postów w tym temacie

Grałem chwilę i muszę przyznać że spodobało mi się szczególnie tuningowanie wozów. Z tego co zauważyłem będzie można przy tym posiedzieć długiiiie godziny, aby dopieścić swoje autko na 100% tak jak tylko tego sobie zażyczy każdy z nas :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Beta na XONE waży 18GB, tak więc sporo ściągania jak na weekend grania :)

A co do samej gry, graficznie piękna, tuning zbyt złożony jak dla mnie, nie można np. dać takich samych malowań po obu stronach auta, tylko trzeba robić dwa razy to samo. Co do modelu jazdy, jest TRAGICZNY. Zawracanie na ręcznym w miejscu przy prędkości 200 km/h to w tej grze norma, także nie polecam, nawet dla fanów arcade''owych ścigałek. Pewnie za pół roku będzie w EA Access, wtedy zagram, ale na pewno jej nie kupię. Jeśli w tę stronę ma iść rozwój NFSa, to ja podziękuję, wracam do Forzy Horizon :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam betę na PS4 i XO. W obu przypadkach gra wygląda tak samo. Z czego na XO jest stabilniejsza (na PS4 miałem już 2 wyloty). No ale to beta.

Na plus:
- Tuning
- Grafika

Na minus:
- Model jazdy. Nie tego się spodziewałem, NFS idzie w złą stronę :( Ogólnie do Forzy Horizon 2, czy też Drive Cluba baaaardzo daleko :(
- Trochę baboli podczas tuningu - nie da się zrobić na raz dwóch stron.
- Jeszcze raz zachowanie samochodu :(
- Jak dla mnie nie czuć prędkości w tej grze
- Wspominałem już o tym jak zachowuje się samochód? Bo zachowuje się straasznie kiepsko.

Kamera o dziwo nie budzi ani negatywnych ani pozytywnych emocji. Da się do niej przyzwyczaić.

Czy kupiłbym tę grę?
Gdyby nie beta to pewnie tak. Teraz na pewno nie. Model jazdy i odczucie prędkości to porażka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.10.2015 o 18:31, Tommy76 napisał:


Na minus:
- Model jazdy. Nie tego się spodziewałem, NFS idzie w złą stronę :( Ogólnie do Forzy
Horizon 2, czy też Drive Cluba baaaardzo daleko :(


I bardzo dobrze, bo taki DriveClub jest po prostu zbyt trudny ;)
Im łatwiejszy model jazdy, tym lepiej ( dla mnie ) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2015 o 19:03, lis_23 napisał:

I bardzo dobrze, bo taki DriveClub jest po prostu zbyt trudny ;)
Im łatwiejszy model jazdy, tym lepiej ( dla mnie ) ;)


Takie czasy, że ludzie wolą jeździć z kupą wspomagaczy gdzie tak na prawdę większość roboty odwalają aktywne systemy wspomagajace kierowcę.

Mnie ten NFS się coraz bardziej podoba. Wyłączyłem absolutnie wszystko co się aby możliwie najbardziej realnie się jeździło i jest coraz lepiej.
Co prawda daleko do modelu jazdy chociażby z RD GRID ale jest dobrze. Na wielki plus możliwość personalizacji auta i własnie sterowania.

Tylko szkoda, że tak często gra mi się wywala. Dzisiaj przez ostatnie 2 godziny grania to już z 5-6 razy się wysypała totalnie.

I te dzwoniące co kilka sekund telefony- słychać wibracje co chwila praktycznie. Przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.10.2015 o 22:49, Citkowsky napisał:


Takie czasy, że ludzie wolą jeździć z kupą wspomagaczy gdzie tak na prawdę większość
roboty odwalają aktywne systemy wspomagajace kierowcę.

DriveClub mam od stycznia, przez ten czas tylko jeden wyścig ukończyłem na miejscu 1-3, więc ta gra jest dla mnie po prostu za trudna. Co innego nowa Forza i mam nadzieję, że nowy NfS będzie podobny do Forzy, a nie do gry Sony.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>>.............

To powinieneś być zadowolony bo przy włączonych wszystkich systemach wspomagających, gra się jak na automatach sprzed kilkunastu lat. Wyhamowanie od 250 do zera na ręcznym to jakieś 1,5 sekundy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować