Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Star Wars: Battlefront bez trybu offline

10 postów w tym temacie

Piękny tytuł gram.pl... Dobry marketing
A tak właściwie to kogo to niby obchodzi...
Jeśli ktoś nie ma odpowiednio szybkiego łącza to nawet nie zdąży ściągnąć bety przed jej końcem.
Artykuł tyle warty że nie wiem co by bez niego ludzie zrobili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Artykuł to chyba ktoś przez pomyłkę albo z przymusu napisał. Chyba oczywistym jest, że w grę multiplayer, którą trzeba POBRAĆ, nie zagra osoba z bardzo słabym internetem lub w ogóle bez dostępu do sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2015 o 21:20, Snafu napisał:

Artykuł to chyba ktoś przez pomyłkę albo z przymusu napisał.


Ewentualnie nie wszyscy rozumieja o co chodzi, i czepiaja sie dla zasady. Wczesniej byla mowa o tym, ze w becie bedzie dostepny rowniez tryb offline dla jednego gracza (z botami) oraz co-op split-screen. Teraz te informacje doprecyzowano, stad artykul.

Ale po co sie chwilke zastanowic, lepiej od razu sie poczepiac... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zostaje jeszcze kwestia chwytliwego tytułu :P
A widzisz, w artykule nie ma wzmianki o tym, że taki tryb miał być w becie. Stąd ten brak informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Zostaje jeszcze kwestia chwytliwego tytułu :P
> A widzisz, w artykule nie ma wzmianki o tym, że taki tryb miał być w becie. Stąd ten
> brak informacji.

To nie artykuł, a news/wiadomość i nie ma chwytliwego tytułu, uwierz mi. ;) Chwytliwy brzmiałby "W becie Star Wars zabraknie ważnej opcji" - tytuł, który zastosowałem jest typowo informacyjny, po przeczytaniu go wszystko jest jasne. Dlatego uważam, że Twój komentarz napisałeś z przymusu albo jako osoba niezorientowana w temacie. I widzisz, jak do wszystkiego można się przyczepić? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tytuł brzmi następująco "STAR WARS: BATTLEFRONT BEZ TRYBU OFFLINE " :P Więc poniekąd, wprowadzający w błąd. Jednak przyznaję moją reakcje za zbyt nerwową- taki dzień ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Tytuł brzmi następująco "STAR WARS: BATTLEFRONT BEZ TRYBU OFFLINE " :P Więc poniekąd,
> wprowadzający w błąd. Jednak przyznaję moją reakcje za zbyt nerwową- taki dzień ;)
>

A to zwracam honor, w takim wypadku. :) Tytuł miał brzmieć "BETA Star Wars: Battlefront bez trybu offline" tylko nie wiem, gdzie zniknęło słowo beta :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować