Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Lorne Lanning chwali chmurę Microsoftu, wieszczy jej wielką przyszłość

7 postów w tym temacie

Dnia 04.10.2015 o 16:49, Janus2801 napisał:

tylko ciekawe czy ktoś poza studiami Microsoftu to wykorzysta


Na razie to idea MS wiec on ma pierwszenstwo. Tylko nie wiem czy pijesz do tego ze innych na to nie stac albo MS ma monopol na to. Chyba nie chodzi Ci o to zeby udostepniac to innym bo "tak"?

Idea fantastyczna, mysle ze to najwieksza przyszlosc kolejnych generacji konsol jak i ogolnie IT. Niech nadchodzi postep. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jak na razie jedyna funkcja, która może mnie zachęcić do grania always on-line, bo EA w Need for Speed słabo to wyszło. Nie wiem, jakie wykorzystanie to znajdzie w przyszłości, ale mam nadzieję, że bedzie tylko lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > tylko ciekawe czy ktoś poza studiami Microsoftu to wykorzysta
>
> Na razie to idea MS wiec on ma pierwszenstwo. Tylko nie wiem czy pijesz do tego ze innych
> na to nie stac albo MS ma monopol na to. Chyba nie chodzi Ci o to zeby udostepniac to
> innym bo "tak"?
>
> Idea fantastyczna, mysle ze to najwieksza przyszlosc kolejnych generacji konsol jak i
> ogolnie IT. Niech nadchodzi postep. :)
pije do tego że to wymaga wiecej czasu na dopraowanie gry a gry multiplatformowe sa widziśz Activision które poświeca na to czas i kase bo ja nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2015 o 19:19, swgs1994 napisał:

Ciekawe ile mu zapłacili by to powiedział.


To czyli że nie można wyrazić swojej opinii na dany temat i chwalić przedsięwzięć innych? Lepiej byłoby, gdyby ludzie tępili każdy pomysł? Podejrzewam, że za ten komentarz też mi zapłacili, ale jeszcze o tym nie wiem. Ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować