Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin`s Creed Syndicate będzie zajmować około 40 GB

11 postów w tym temacie

Myślę że 40GB to przy dysku SSD w tej chwili to jednak trochę dużo, pozwala tylko na max 3 gry na dysku, a przecież nie samymi grami żyje człowiek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Myślę że 40GB to przy dysku SSD w tej chwili to jednak trochę dużo, pozwala tylko na
> max 3 gry na dysku, a przecież nie samymi grami żyje człowiek :P
Kwestia ceny. Jak piszesz "maks" to pisz pojemność maksymalną. A widziałem terabajtowy dysk SSD. To, że kosztuje 2/3 ceny mojego całego kompa to tez fakt, ale jest. Samsung 850 EVO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Gra zabierać mikro jak było w unity wiec nie tylko DLC .
O ile dobrze rozumiem ten bełkot to się mylisz. Mikrotransakcje, jeśli skopiują Unity, dotyczyć będą głównie ilości surowców, waluty, czy pierdół typu mapki (tzn. mapki w Unity kupowało się za kredyty Helixa, które można było kupić za kasę). Szczerze wątpię, zęby zmiana kilku cyfr z pliku zapisu zajmowała znaczącą ilość miejsca i widoczne zwiększyła rozmiar pliku gry. Twoje zdolności rozumienia informatyki są mniejsze od moich (bardzo niskich) i chyba bledną nawet przy twojej pisowni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2015 o 21:05, Faret napisał:

Myślę że 40GB to przy dysku SSD w tej chwili to jednak trochę dużo, pozwala tylko na
max 3 gry na dysku, a przecież nie samymi grami żyje człowiek :P


Tyle tylko, że dysk SSD montuje się przeważnie na system operacyjny, na gry jest HDD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2015 o 09:47, lis_23 napisał:

Tyle tylko, że dysk SSD montuje się przeważnie na system operacyjny, na gry jest HDD.

Zależy od tego, jakiej pojemności jest ten dysk SSD. Bo jak masz terabajtowego SSDka, to nie wrzucanie na niego gier jest już trochę... głupie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.10.2015 o 10:11, Henrar napisał:

Zależy od tego, jakiej pojemności jest ten dysk SSD. Bo jak masz terabajtowego SSDka,
to nie wrzucanie na niego gier jest już trochę... głupie?


Mam 256GB i Zainstalowałem tam tylko te gry, które ponoć lepiej działają z SSD: AC Unity i Wiedźmin 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować