Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

TES Online dostanie dodatek Orsinium - największy z dotychczasowych

7 postów w tym temacie

Dodatek do gry MMORPG, który wystarczy na całe 20 (!) godzin. Nie no, brak słów. Co się dzieje z tym gatunkiem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zalosne...pierw wypuscili bagno abonamentowe nikt nie gral bo za drogie, teraz kupilem tamriel bo myslalem ze bedzie jak gw a tu juz od czerwca drugi dodatek, i lacznie w ciagu ol roku gra kosztuje 100euro wtf...bagno straszne. Mam nadzieje, ze ten tytul szybko padnie bo na takei zdzierstwo nie mozna sobie pozwolic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Daliby sobie spokój. Najlepszy przykład jak zniszczyć tytuł, który kiedyś naprawdę był niesamowity. Mam Na myśli Morrowind i Skyrim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę przesadzacie, typowe Theme Parkowe mmo, więcej od tego typu gier nie można oczekiwać. Kwestia czy lore nam się podoba itp. ~20 euro za dodatek na 20 godzin? Typowa cena na DLC. Trzeba dodać że jest to DLC a nie pełnoprawny dodatek ( Jak np do GW2 ~150zł). Takie o mmo do pogrania, nic nadzwyczajnego, ale nie spodziewałem się po tej grze niczego innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Minęły już 4 lata od Skyrim. Mogliby darować sobie TES Online i wypuścić kolejną grę. Ale to za pewne prędko nie nastąpi. Wpierw musi minąć czas laby po wypuszczeniu Fallout 4 i Dishonored 2. Wtedy może pojawi się wzmianka o nowym TES.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować