Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Call of Duty: Black Ops III doczeka się nowego poziomu trudności - Realistic?

7 postów w tym temacie

Cóż można powiedzieć, nowy poziom trudności to jak najbardziej dobra informacja dla wytrwałych. Zawsze można zmierzyć się z grą raz jeszcze ale z większą trudnością. Dla mnie Call of Duty to zawsze będzie klasyka jeśli chodzi o shootery, a w tej chwili bardzo chciałbym zagrać w Polską produkcję, która jest w trakcie tworzenia więc jeszcze poczekamy. Chodzi mi o Sniper: Ghost Warrior 3, gra zapowiada się bardzo interesująco i na pewno będzie czymś zupełnie innym niż CoD:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze czekałem aż ktoś wprowadzi tryb realistyczny, czyli 1-2 trafienia i Ty i przeciwnik aut z gry. Świetna alternatywa dla 1 headshot = 20 trafień w korpus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2015 o 08:54, ozoqq napisał:

Zawsze czekałem aż ktoś wprowadzi tryb realistyczny, czyli 1-2 trafienia i Ty i przeciwnik
aut z gry. Świetna alternatywa dla 1 headshot = 20 trafień w korpus.


Przecież już na Hardened w CoDzie ginęło się od znacznie mniejszej ilości trafień niż 20 a co dopiero na Veteranie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.10.2015 o 09:28, Henrar napisał:

Przecież już na Hardened w CoDzie ginęło się od znacznie mniejszej ilości trafień niż
20 a co dopiero na Veteranie...


To jeszcze poproszę żeby przeciwników zabijać jedną kulą a nie jednym magazynkiem od kałasza na tych poziomach trudności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować