Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gram przez lata - Lucas the Great

24 postów w tym temacie

Dobry tekst :) Daje do myślenia jak to działa. A z tym fejsbukiem... każda wymówka jest dobra :P 10 lat na karku, a ja od 2006 już tutaj-startowałem z innego konta.

Lucas, czy przypadkiem nie pisywałeś do takiego czasopisma Gry Komputerowe? Lubiłem tam teksty, i po latach wcale nie zapamiętałem tego czasopisma jako tego, co dawało crapy jako pełniaki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skrzynka mleka gotowa i pod ręką.
Jako "gramoholik" czekałem na ten dzień jak na premierę Wieśka 3!

Oby to Wspaniałe Miejsce w Sieci nigdy nie zaznało braku ruchu na łączach, a nasze kolejne pokolenie odkopywało z archiwów forumowych posty rodziców :)

Najlepszego!


PS: klikając na link portet Myszastego mówi, że nie ma takiej strony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Lucas, czy przypadkiem nie pisywałeś do takiego czasopisma Gry Komputerowe? Lubiłem tam
> teksty, i po latach wcale nie zapamiętałem tego czasopisma jako tego, co dawało crapy
> jako pełniaki :D
Oczywiście, pomagałem Jasiowi w tym procederze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie chodzi o przekierowanie na zdjętą już od dosyć dawno stronę ze stopką redakcyjną. Była nieaktualna tak jak stopka moderatorska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2015 o 09:22, Zekzt napisał:

Pewnie chodzi o przekierowanie na zdjętą już od dosyć dawno stronę ze stopką redakcyjną.
Była nieaktualna tak jak stopka moderatorska.

Zgadza się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

100 lat, Gramie!

A skoro już wszystkich wzięło na wspominki... Sam swoją przygodę z gram.pl zaczynałem jakieś 6 lat temu. Na początku szczególnie aktywny byłem na Gramsajtach, gdzie poznałem bardzo dużo ciekawych osób. Był taki okres, że wystarczyło napisać krótki wpis o byle czym i już miałem kilkanaście komentarzy w ciągu kilku dni (stare czasy, chlip). :D Niestety po jakimś czasie zawiesiłem swoją działalność na gramie na 4 lata i po powrocie po wielu znajomych nie było już śladu. To tak w wielkim skrócie o moim pobycie tutaj. ;-)

P. S. Ciekawe, czy Sol pojawi się na forum na te urodziny, tak jak rok temu. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim razie 100 lat i wszystkiego najlepszego! Mi za 26 dni stuknie 10 lat na gram.pl, spędzone głownie na forum, na którym pewnie jestem jednym z najczęstszych gości :)
Przez pierwsze lata udzielałem się dość niewiele, więc pewnie sporo osób w ogóle mnie nie kojarzy. Dopiero gdzieś tak od 4 lat jestem znacznie bardziej aktywny, choć najczęściej siedzę w wybranych wątkach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako obserwator jestem z forum od samego początku (załapałem się jeszcze na stare forum, to cedepowskie), jako aktywny forumowicz od niecałych ośmiu lat. Mam nadzieję, że po zmianach forum odżyje i będzie jak za starych, dobrych czasów ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Graty :3
Przyjemnie się Was czyta, zresztą zawsze przyjemnie się czytało. To jeden z powodów, dla których jestem tu prawie od początku.

Sam tworzę właśnie własną redakcję i mam nadzieję, że uda mi się rozkręcić całość do takiego poziomu, na jakim gram jest teraz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to i ja życzę Ci drogi Gramie Wszystkiego Najlepszego! :D Na forum jestem od 6 lat. Przyznać muszę, że dosyć nieregularnie tu bywałem. Chociaż jak pokazują staty, na +/- 72 miesiące tutaj, wpisy dodawałem w 52miesiącach. Bywały przerwy dłuższe lub krótsze, wzmożone aktywności itp. Przyznać muszę również, że oprócz komentarzy dodawanych gdzieś na stronach z różnymi wiadomościami etc. to tak naprawdę jedyne forum, na którym jestem, a właściwie które potrafi mnie trzymać przy sobie. Na samym gram jednak, jestem już ponad 8lat. Jedne z pierwszych, o ile nie pierwsze swoje zakupy przez internet robiłem właśnie w waszym sklepie, choć nie wiem dlaczego w historii zakupów brakuje pozycji przed 2010r. No ale nie czepiam się ani trochę o to. Wracając do samych życzeń, to aby wam przybyło nowych forumowiczów, a starych nie ubywało, rozwijajcie się, ciągnijcie ten wózek dalej. Jeszcze raz Sto LAT :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm.
No to skoro już cofamy się do epoki kamienia szlifowanego zdobycznym drugim kamieniem, to jeszcze się ostałem na forum jako żywa skamielina... licząc jak mnie pamięć nie zawodzi od epoki Athlonów 64. :) Czyli circa about 2003 roku kiedy WT na forum CDP był atrybutem nielicznych i wciąż szczytem marzeń każdego levelującego bez opamiętania for... ekhm spamera. ;D

I coś mi się zdaje, że niektórych dzisiejszych gramowiczów jeszcze na świecie nie było. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2015 o 22:09, Olamagato napisał:

No to skoro już cofamy się do epoki kamienia szlifowanego zdobycznym drugim kamieniem,
to jeszcze się ostałem na forum jako żywa skamielina... l

Ale nie sam ... nie sam ... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie śpie jakieś z 50 godzin + i tak patrzę na ten news to nie wierzyłem własnym oczom :D czy to sen czy rzeczywistość. Dekada. Sam już nie wiem ile tu gnije. Ale wiem, że nie od początku.... jednak ładnych parę latek tu stuknęło. Poznało się tamtych i owych i człowiek nie żałuje. :) Trzyma mnie tu jeszcze kilka tematów :p 200 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2015 o 07:08, A-cis napisał:

Ale nie sam ... nie sam ... :-)

No i całe szczęście. :)
Przynajmniej pozostali niektórzy niepamiętający już czasów kiedy jeszcze coś pamiętali... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować