Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Poznaliśmy wymagania sprzętowe Star Wars: Battlefront

30 postów w tym temacie

Ludzie zawsze panikują o wymagania. Nie jest ważne to co pisze w oficjalnych, to tylko marketingowa papka - wielu nie zwraca uwagi jak dobrym miejscem na promocję sprzętu są owe "tabelki z wymaganiami".

Gra będzie działać na kartach od GTX 460 w górę. Oczywiście nie w full detalach :D Uruchomi się też na GTS450 ale tej akurat może brakować trochę mocy żeby zapewnić spokojną rozgrywkę przy normalnej rozdzielczości.
Jedyne czego potrzeba to DX11. Tak więc niemal każdy kto kupił mid-endowego peceta po 2010 będzie mógł zagrać, z mniejszymi czy większymi detalami - ale będzie działać. Tylko ilość RAMU może być problemem w niektórych configach z przełomu 2010-2011, później 8GB stawał się niemal standardem. Sprzęt z 2011 kiedy brylowały i5-2400, i5-2500, i5-2500k nawet się nie spoci odpalając Battlefronta w średnio-niskich ustawieniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2015 o 12:07, rhyz napisał:

Wymagania abstrakcyjne jak dla mnie, o wiele taniej wyjdzie kupic PS4.


Niemożliwe. Podpowiem, że jeszcze taniej wyjdzie kupno Xboxa, a używanego? Oh, może nawet za 900zł ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo lubię universum Star Wars i czekam na tę grę z niecierpliwością. Zastanawiałem się czy mój system da radę, sprawdziłem czy uciągnie... i podobno uciągnie, zatem z przyjemnością zainwestuję w tę grę. Tylko na jaką platformę? To już będę miał zgwozdkę.<br /> <br />Sama myśl o śmignięciu Snowspeederem wokół AT-AT i zasznurowania mu nóżek brzmi smakowicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować