Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wielki Konkurs Gram.pl! Do wygrania PS4 z grą FIFA 16 oraz tablet Samsung Galaxy Tab E!

43 postów w tym temacie

Dnia 06.10.2015 o 16:31, Kadaj napisał:

A to na urodziny nie powinno się dostawać prezentów zamiast rozdawać? : <

Jak chcesz to możesz im kupić PS4 z Fifą ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że jakiś porządny konkurs... no i w sumie jakiś jest, tylko raczej nie zbiera mi się na wydawanie choćby tej stówki w najbliższym czasie na przyjemności czy na możliwość wzięcia udziału w konkursie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2015 o 19:38, DawidciOverlord napisał:

Myślałem, że jakiś porządny konkurs... no i w sumie jakiś jest, tylko raczej nie zbiera
mi się na wydawanie choćby tej stówki w najbliższym czasie na przyjemności czy na możliwość
wzięcia udziału w konkursie.


Jest ten, są też i będą inne. Więc warto trzymać rękę na pulsie. Trochę tego przygotowaliśmy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie biorąc pod uwagę też to, że za 100 zł można sobie sporo gierek nadrobić... zawsze też można spróbować i w tym swoich sił. Przecież nie robimy zakupów tylko i wyłącznie dla tego jednego konkursu :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konkurs mógłby mnie przekonać do wydania pieniędzy, gdybym chciał je wydać na parę gier, a bym się wahał, to prawda :D Ale mimo wszystko sądzę, że lepszymi konkursami są te, w których jedynym wkładem własnym jest kreatywne działanie, ale takich akcji jak ta też nie bojkotuję. Ktoś kto wyda min. stówkę (+ złoży życzenia) będzie miał szansę na całkiem porządną nagrodę.
Wydałem na Dark Souls 2: Solar of the First Sin i jak na razie mi starczy zakupów. Jak zacznę zarabiać, to będę kolekcjonować i może nadrabiać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jedno pytanie, bo regulamin konkursu tego nie wyjaśnia.
Jak widać są trzy tygodniowe rozstrzygnięcia. Czy jedno zgłoszenie pozwala na wzięcie udziału we wszystkich trzech rozstrzygnięciach czy tylko pierwszym po zgłoszeniu?
W sensie, czy trzeba robić trzy zakupy po 100zł żeby mieć szanse przez 3 tygodnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest to wyjaśnione - możesz wykorzystać jeden numer zamówienia w jednym tygodniu. Jeśli będziesz chciał go wykorzystać w kolejnym to nie będzie to możliwe :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2015 o 12:26, Muradin_07 napisał:

Jest to wyjaśnione - możesz wykorzystać jeden numer zamówienia w jednym tygodniu. Jeśli
będziesz chciał go wykorzystać w kolejnym to nie będzie to możliwe :/


Dzięki. Nie zauważyłem, ale faktycznie jest taka informacja.

Czyli trochę słabo. Żeby mieć jakiekolwiek szanse to trzeba wydać 300zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może jestem ślepy czy coś, ale nie widzę na to odpowiedzi. Jeżeli kupię i zapłacę za np. Star Wars: Battlefront, które nie wychodzi w październiku to mogę wziąć udział w konkursie czy nie?

EDIT: Właśnie mi się przypomniało, że u was płaci się parę dni przed premierą, więc pytanie nie ważne. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co nazywasz "krojeniem ludzi". Ja tam jestem zadowolony. Kupilem Fife 16 na ps4 za 179 zł + do tego Far Cry 3 za free. A po za tym moge wziac udzial w konkursie. Tak czy siak ludzie kupujacy gry wydaja czesto ponad 100 PLN wiec chyba dobrze ze zorganizowali konkurs. I w sumie to nikt cie nie zmusza do wziecia udzialu w konkursie lepiej dla nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> WItam,

Dnia 12.10.2015 o 18:28, asia2502 napisał:

Kiedy wyniki??


Hej!

Wyniki jeszcze dziś powinny się pojawić na stronie konkursowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować