Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wielki Konkurs Gram.pl! Do wygrania PS4 z grą FIFA 16 oraz tablet Samsung Galaxy Tab E!

43 postów w tym temacie

Ok, z tego co widzę mamy chyba małe problemy z przedstawieniem wyników, dlatego też opublikuję je tutaj. Niedługo także powinny pojawić się one na stronie :)

Wyniki z dnia 12.10.2015r.:

1. miejsce: Huhur - PlayStation 4 z grą FIFA 16
2. miejsce: Gwai - Tablet Samsung Galaxy Tab E
3. miejsce jholger - Zestaw gadżetów i upominków od gram.pl

Zwycięzcom gratuluję i zachęcam do brania udziału w kolejnych tygodniach naszego Wielkiego Konkursu, a także innych które pojawiają się na gram.pl! :)

Za chwilę powinniście otrzymać ode mnie maile potwierdzające wygraną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, z tego co widzę mamy chyba małe problemy z przedstawieniem wyników, dlatego też opublikuję je tutaj. Niedługo także powinny pojawić się one na stronie :)

Wyniki z dnia 12.10.2015r.:

1. miejsce: Huhur - PlayStation 4 z grą FIFA 16
2. miejsce: Gwai - Tablet Samsung Galaxy Tab E
3. miejsce jholger - Zestaw gadżetów i upominków od gram.pl

Zwycięzcom gratuluję i zachęcam do brania udziału w kolejnych tygodniach naszego Wielkiego Konkursu, a także innych które pojawiają się na gram.pl! :)

Za chwilę powinniście otrzymać ode mnie maile potwierdzające wygraną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ok, z tego co widzę mamy chyba małe problemy z przedstawieniem wyników, dlatego też opublikuję
> je tutaj. Niedługo także powinny pojawić się one na stronie :)
>
> Wyniki z dnia 12.10.2015r.:
>
> 1. miejsce: Huhur - PlayStation 4 z grą FIFA 16
> 2. miejsce: Gwai - Tablet Samsung Galaxy Tab E
> 3. miejsce jholger - Zestaw gadżetów i upominków od gram.pl
>
> Zwycięzcom gratuluję i zachęcam do brania udziału w kolejnych tygodniach naszego Wielkiego
> Konkursu, a także innych które pojawiają się na gram.pl! :)
>
> Za chwilę powinniście otrzymać ode mnie maile potwierdzające wygraną.

Czy zostaną podane życzenia jakie zwycięscy napisali? Czy jak nie byliśmy zarejestrowani to również braliśmy udział w konkursie, bo widzę że wygrali sami zarejestrowani klienci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy zostaną opublikowane życzenia jakie zwycięscy napisali? Czy jak nie byliśmy zarejestrowani to również braliśmy udział w konkursie, bo widzę że wygrali sami zarejestrowani klienci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy zostaną opublikowane życzenia jakie zwycięscy napisali? Czy jak nie byliśmy zarejestrowani to również braliśmy udział w konkursie, bo widzę że wygrali sami zarejestrowani klienci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy zostaną podane życzenia jakie zwycięscy napisali? Czy jak nie byliśmy zarejestrowani to również braliśmy udział w konkursie, bo widzę że wygrali sami zarejestrowani klienci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2015 o 21:16, martafig napisał:

Czy zostaną podane życzenia jakie zwycięscy napisali? Czy jak nie byliśmy zarejestrowani
to również braliśmy udział w konkursie, bo widzę że wygrali sami zarejestrowani klienci?


Tak, w konkursie brali udział wszyscy klienci. Z tego co wiem wyświetlali się we wszystkich zgłoszeniach jako "gość". Akurat tak wypadło, że są do użytkownicy zarejestrowani. Zgłoszeń było naprawdę sporo :)

Natomiast co do samych życzeń to:

Huhur: WSZYSTKIEGO CO W GRACH NAJLEPSZEGO! LEVELI ZDOBYWANIA, POSTACI GRINDOWANIA, EKWIPUNKU ZNAJDOWANIA, UBER-BOSSÓW ZABIJANIA!

Gwai: WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA WSZYSTKICH OBECNYCH I BYŁYCH PRACOWNIKÓW GRAM.PL, DZIĘKI ŻE JESTEŚCIE, PRZECIERACIE SZLAKI I JESTEŚCIE PRZYKŁADEM TEGO JAK ZINTEGROWANY POWINIEN BYĆ SERWIS Z UŻYTKOWNIKAMI. ZA MAŁO W TEJ RAMCE MIEJSCA BY NAPISAĆ WSZYSTKO, ZATEM RAZ JESZCZE - NAJLEPSZEGO! :)

jholger: WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO, OBY KOLEJNE 10 LAT W BRANŻY BYŁO TAK POMYŚLNE DLA WAS I GRACZY JAK TE KTÓRE MINEŁY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Moje zgłoszenie poszło dzisiaj rano około 9:30. Czy kwalifikuje się ono do dzisiejszego losowania czy do następnego w przyszły poniedziałek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2015 o 22:21, jholger napisał:

Witam, gratulacje dla zwycięzców.

Chcial bym dopytać co kryje się pod "Zestaw gadżetów i upominków od gram.pl"

Ujawnicie czy to będzie niespodzianka?


Postaram się dowiedzieć i napiszę w mailu potwierdzającym wysyłkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem teraz pre-order dodatku Wiedźmin 3 + inną gierkę za 50 zł ale nie mogłem tego zamówić jednocześnie bo wyskakiwał błąd mówiący że nie mogę ich podpiąć razem do jednego zamówienia. Dlatego kupiłem oddzielnie. Chwilę później zorientowałem się że jest tutaj konkurs a skoro już wydałem trochę to chciałem wziąć w nim udział :) Da się ten problem jakoś przeskoczyć aby można było zsumować zamówienia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2015 o 10:40, Ruszlas napisał:

Kupiłem teraz pre-order dodatku Wiedźmin 3 + inną gierkę za 50 zł ale nie mogłem tego
zamówić jednocześnie bo wyskakiwał błąd mówiący że nie mogę ich podpiąć razem do jednego
zamówienia. Dlatego kupiłem oddzielnie. Chwilę później zorientowałem się że jest tutaj
konkurs a skoro już wydałem trochę to chciałem wziąć w nim udział :) Da się ten problem
jakoś przeskoczyć aby można było zsumować zamówienia ?


Raczej nie, ale jeszcze zapytam się dla pewności. Wydaje mi się jednak, że może być z tym mały problem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2015 o 22:17, MATIYOO napisał:

Mam pytanie. Moje zgłoszenie poszło dzisiaj rano około 9:30. Czy kwalifikuje się ono
do dzisiejszego losowania czy do następnego w przyszły poniedziałek?


Więc jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny tydzień naszego konkursu za nami! Poniżej znajdziecie listę zwycięzców z ubiegłego tygodnia. Tym razem ze względu na dużą ilość zgłoszeń postanowiliśmy wyróżnić większą liczbę Waszych życzeń! Za wszystkie bardzo dziękujemy! :)

Wyniki z dnia 19.10.2015r.:

1. miejsce: Thevek - PlayStation 4 z grą FIFA 16
2. miejsce: squall019 - Tablet Samsung Galaxy Tab E
3. miejsce: guest-konto, pijarsc, padree, dawidnt123 - Zestaw gadżetów i upominków od gram.pl

Zwycięzcom gratuluję i zachęcam do brania udziału w ostatnim tygodniu naszego Wielkiego Konkursu, a także innych konkursach które pojawiają się na gram.pl! :)

Jeszcze dziś otrzymacie ode mnie maile potwierdzające wygraną, w których poproszę o Wasze dane osobowe potrzebne do wysyłki nagród. Wtedy także podrzucę wszystkie wyróżnione przez nas życzenia w drugim tygodniu naszej zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy jeśli zakupię Fallout 4 który będzie 13 listopada to mogę to wykorzystać w ramach konkursu? Czy konkurs bierze pod uwage gry ktore już są w sklepie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2015 o 09:58, Azazell napisał:

A czy jeśli zakupię Fallout 4 który będzie 13 listopada to mogę to wykorzystać w ramach
konkursu? Czy konkurs bierze pod uwage gry ktore już są w sklepie?


Wydaje mi się, że jeśli gra miałaby premierę w trakcie trwania konkursu to nie byłoby problemu z tego typu zamówieniem preorderowym. Natomiast jeśli możliwość opłacenia gry pojawia się po czasie trwania konkursu - niestety nie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

dlaczego nie moge odebrac prezentu. gra farcry. dostaje komunikat nie ma takiego zamowienia lub nie zostalo oplacone ?

gry kupilem za pobraniem

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować