Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 3 - dodatek Serca z Kamienia ze zwiastunem premierowym

16 postów w tym temacie

Jeszcze tydzień. :D

Wiedźmin już 2 razy ukończony, teraz dodatek, a później NG+ z dodatkiem i czekamy na drugie rozszerzenie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem się nie oglądać. Obejrzałem premierowy do podstawki, a tutaj wolałbym być czymś zaskoczony. Choć pewnie będzie mnie kusiło, skoro jeszcze tydzień.
Ehh, że też CDP musi wypuszczać trailer tydzień przed :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, trzymają poziom swoimi trailerami. Najlepsze w branży. Ach - ciarki przechodzą po plecach, nie wiem czy bardziej czekam na premierę, czy na urlop, który mam 2 tygodnie później :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2015 o 18:14, KannX napisał:

No szok normalnie. A ja nawet w podstawkę nie grałem... Kupię w kupie jak będzie pakiet
podstawka + dodatek.

Chyba podstawka + dodatki. ;) Na twoim miejscu liczyłbym dopiero na Edycję Rozszerzoną gdzieś w okolicach lipca/sierpnia 2016. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2015 o 18:17, Rick napisał:

Chyba podstawka + dodatki. ;) Na twoim miejscu liczyłbym dopiero na Edycję Rozszerzoną
gdzieś w okolicach lipca/sierpnia 2016. :P


O tak właśnie jak piszesz :) Poczekam, muszę być silny. A motyw z głową w trailerze boski. Gdzie ja coś takiego widziałem...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2015 o 19:06, Rick napisał:

Jeszcze tydzień. :D

A co się stało z Twoim prztyczkiem w CDPR-owy nos i stwierdzeniem, że "jako gracze w ogóle nie powinniśmy ułagadzać takich zagrań" (tu akurat o downgrade graficzny chodziło)? Z jednej strony niby nie tolerujesz okłamywania graczy, a z drugiej śmiało im wciskasz pieniądze za DLC w preorderze? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.10.2015 o 17:27, matiz123 napisał:

Z jednej strony niby nie tolerujesz okłamywania graczy, a z drugiej śmiało im wciskasz
pieniądze za DLC w preorderze? :D

Cóż, kupili mnie wiedźminem 3. :P I''m a simple man...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować